Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken töltöm a 41. hetet,...

Pénteken töltöm a 41. hetet, ha nem lesz meg addig, befektetnek! Mivel próbálkozzak? A sex eddig nem vált be!

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2012. júl. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán gyakorlati tanácsot tudok adni, de hátha segít. Én egy héttel túlhordtam, és már be is fektettek. Aznap éjszaka nem tudtam aludni a kórházban és arra gondoltam, vajon milyen lesz a kicsi arca, milyen színű a szeme, a haja, milyen a kis orra, füle, stb. És reggelre megszületett :-) Nem tudom, mennyire játszott ez közre, de nekem bevállt. (amúgy már én is mindent próbáltam előtte)
2012. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már napok óta nem alszom én sem! Sokszor eszembe jut nekem is, kire fog hasonlítani, milyen lesz, mekkora! De semmi! Pedig már beszélünk is hozzá, de nagyon makacs :)

Köszönöm szépen

2012. júl. 11. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hegyet másztam, lépcsőztem, de hasztalan. Azért kipróbálhatod, hátha neked segít. :) Viszont vett a doki egyik este magzatvíz mintát, 10 perc múlva kezdődtek a fájások...
2012. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán beválik nálad is, egy próbát megér. Én megbeszéltem a fiammal, hogy ha elérte a nővére születési méreteit, akkor jöjjön, előbb ne. :) De aztán jött a kánikula, vizesedtem, szóval elegem volt és betöltöttük a 39. hete is. Lefeküdtem, a pocakomra tettem a keze, megsimogattam, és megkértem, hogy most már jöjjön, ha ő is jónak látja, már nem izgat a centi, meg a kiló...aznap éjjel született, minden előzmény nélkül. Egyébként a hossza bőven megvolt, csak a súlya volt 100 grammal kevesebb, mint a tesónak.
2012. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én próbálkozhattam, amivel akartam, mindkét gyerekemet pontosan 11 nap túlhordás után, oxitocinos indítással szültem meg, és mindkettőnél be is fektettek a betöltött 41. héten.

Próbálkozhatsz még csípős étellel,nagy sétával, de én így utólag azt mondom, ha nem akar jönni, nem jön.

Bár a szülésznőm azt mondta, ilyen esetben az anyuka nem "tudja" elengedni a babát. Hát...én eléggé el akartam már engedni, mert utálok kórházban lenni:)

2012. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Magzatvíz vizsgálatom volt hétfőn, eredményt nem hozott! Hiába beszélünk neki, jól érzi benn magát! Lépcsőzni nem tudok, mert nincs hol :)

Ma takarítottam, csak, hogy csináljak valamit! A dokim azt javasolta, dolgozgassak! Vágtam füvet, kapáltam, gereblyéztem, de semmi! Pedig elég nagy a kert :)

Köszönöm szépen!

2012. júl. 11. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tapétáztam az egyikkel, a másikkal meg tzatzikit ettem.
2012. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit, mert olyan frontok vannak, hogy nemsokára szülni fogsz!:D
2012. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!