Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásnál ha már...

Magas vérnyomásnál ha már nagyon vizes a bokám az nagyon nagy bajt jelent? Befektetnek ezért kórházba?

Figyelt kérdés
30. hetet kezdtem.Iszonyúan fáj a lábam,felpóckolni nem tudom mivel a fájó hátam miatt nem bírok háton feküdni.Pár napja vettem észre,hogy a bokámon sok a víz.(Ha megnyomtam puha volt és sokáig luk maradt a helyén).A lábszáramon még nem vettem észre,de az arcom is kezd vizesedni.Vizeletem a legutóbbi eredmény szerint rendben volt de az a 26.héten volt.
2012. márc. 19. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy befektetnek. De a baba és a te érdekedben is jobb így. Mennyire magas a vérnyomásod? A kolléganőmet sima magas vérnyomással is befektették, pedig nem volt vizes. Szerintem minél hamarabb menj orvoshoz. Én nem vagyok orvoshoz rohangálós, de ezt megnézetném.
2012. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod mennyire magas? Hát szerintem minél hamarabb menj el orvoshoz, ő elmondja mit tegyél, befeküdj, milyen esetekbe menj be a kórházba, vagy egyáltalán hogyan tovább. Egy biztos a magas vérnyomás vizesedéssel nem normális. Menj orvoshoz, vagy ha bizonytalan vagy, hogy menjél-e, akkor legalább hívd fel
2012. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
140/90 el kezdtem dopegytet szedni azóta 153 volt a max gyógyszer nélkül,de gyógyszerrel normatizált.
2012. márc. 19. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,minél hamarabb doki,mert ez veszélyes is lehet a babára!Lehetséges,hogy befektetnek,de szerintem inkább ez,mint hogy baj legyen! Ne izgulj,tudják normalizálni,de ne hanyagold el a dolgot.
2012. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!