Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szív alakú a méhem. Az utóbbi...

Szív alakú a méhem. Az utóbbi 2 évben volt 3 missedem és 1 spontán vetélésem. Dokim csinálna egy hiszteroszkópos vizsgálatot és közben " csipegne". Mennyi ideig kell ezzel bent lenni és mikor lehet babát vállalni?

Figyelt kérdés

#baba #vizsgálat #méh #hiszteroszkópos
2012. júl. 10. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Két vetélés után, szintén hysteroskópos vizsgálat, közben kimetszette a nemkívánatos részt. Még aznap délután hazaengedtek. Műtét után azt hiszem 4 órát kell bennmaradni, utána ha minden rendben van, elengednek. Legalábbis Debrecenben. Nekem a műtét januárban volt, májusban már terhes lettem a lányommal, aki azóta már 2 éves múlt és szeptemberre várjuk a kistesót. Szóval csak fel a fejjel! Egyébként a doki minimum 3 hónap várakozást javasolt, a saját nődokim ellenben hatot mondott. Az biztosabb. Én vártam 4-et és így mindenkinek igaza lett!
2012. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Ki csinálta neked a műtétet és mennyit adtál neki utána? Nekem is Debrecenben fogják csinálni- dr. Deli Tamás.
2012. júl. 11. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Major Tamás csinálta és nem adtam neki semennyit, mert egyszerűen a kórházban nem volt megfelelő alkalom, mikor lett volna, akkor pedig már nem találkoztam vele. A magánrendelésén pedig nem akartam külön a kórházi dologért fizetni, de nem tűnt úgy, hogy zokon vette volna! Továbbra is nagyon aranyos és kedves volt. Egyébként ha jól emlékszem 10 ezret akartam adni.
2012. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!