Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 7 hetesen volt spontán...

Akinek 7 hetesen volt spontán abortusza az látott valami baba szerűt? Vagy csak vér volt?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 5. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel kb 1,3 cm, így nem tudom milyen babaszerű dolgot lehet látni?! [link]
2012. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Vetélésre gondolsz?

Nekem nem csak vér volt, hanem valami hosszúkás, nyúlós, vastag valami. Amikor megláttam a betéten sírógörcsöt kaptam. Mai napig nem tudom, hogy mi volt...de borzasztó volt.

2012. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, vetélésre.....
2012. jún. 5. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én láttam egy 3 cm-es zsákocskát, de nem állíthatom, hogy a petezsákot láttam, bár olyasminek tudom elképzelni.
2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én is arra gondoltam, szerintem az volt.

2. voltam

Kérdező! Miért kérdezel ilyen szörnyűségeket? Érintett vagy a témában??

2012. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen érintett vagyok benne...


és a zsákocskába látszódott valami ?


köszi az eddigieket!!!

2012. jún. 5. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen en is lattam olyan 1 centi koruli kicsi testszinu valamit es tuti,hogy a baba volt,nem kivanom senkinek...
2012. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 6hetesen ment el, és egyszer wc-zés után csúszott ki... akkor még nem látszódott benne a "baba", úgy nézett ki, mint egy kicsit puhább-barnább befőtt barack. De a mai napig látom a szemem előtt, ha rágondolok, pedig már 7éve. És azóta szültem már 3gyereket, de akkor is rossz élmény volt nagyon.

:(

Veled mi volt kérdezőcske?

2012. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanezek voltak! Már 3 éve történt, de nem felejtem soha! Én is 6 hetes voltam.

Ilyesmi volt, azt hittem egy fehér wc papír darab, de a gerinckezdemény egyértelműen látszott.

[link] Detto így nézett ki és olyan 2 milis volt, iszonyat picike.

2012. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!