Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok ez a második...

11 hetes vagyok ez a második terhességem létezik az hogy érzem a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony,hogy létezik!Sőt,elég furcsa lenne,ha éreznéd.Mindenkinél változó,hogy ki mikor érzi.De átlagban a 16-17.hét környékén érezhető egy-egy kisebb rúgás.
2012. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érezheted bizony. A másodiknál már valamit éreztem akkor én is, sőt a harmadiknál is,így vissza gondolva. De erősebb érzések a 15-16 hét körül lesznek már! Szép várandósságot! 36hkm.
2012. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is ereztem a masodikat. A halacskaszeru vizmozgast ereztem. (mindenki azt mondta, hogy hulye vagyok es bebeszelem, de en biztosra tudtam, hogy az a babam volt)

Most 34 hetesen meg foleg, mert szinte megallas nelkul mozog a dragam. :-)

Boldog babavarast!

2012. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érezheted!

A doki szerint én korán éreztem meg a kicsit, főleg, hogy az első. Ő hitetlenkedik, de én tutira tudom! Bár ez még csak enyhe csikizésben, kaparászásban jelentkezik. De volt már -nem is 1x- oda-vissza kaparászó kommunikációnk is.

15+3 hkm

2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!