Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyaságiból, gyesből,...

Az anyaságiból, gyesből, családiból vonhatnak le?

Figyelt kérdés
gondolok itt a bíróság által megfizetésre kötelezett kártérítésre. azt tudom hogy a munkabér 33%át levonhatják.. de ezekből is???

2012. júl. 10. 09:09
 1/4 anonim válasza:
segélyből nem vonhatnak le.
2012. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, kivéve ha számlára megy, akkor zárolhatja a bank.

Ha postán kapod, abból nem!

2012. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi is estünk ilyen hibába sajnos. Régebben még nem vonhattak le, de idén Januártól már le lehet vonni, kivéve ha postán jön, akkor nem. Bár nekünk régen is levonták, de 3 napos herce-hurca után vissza rakták. A poén az volt, hogy nem is tőlem akarták levonni, hanem a fatertől. Megbüntette az önkormányzat nem megfelelő kutya tartás miatt, mert mindig kiszöktek a kutyák a kerítésen, így megelégelték a szomszédok :). Az önkormányzat látta, hogy ugyan azon a néven és címen szerepel egy bankszámla, így levonták az én számlámról :). Kicsit sem voltam ideges
2012. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor mindenképpen postán kérjem, és akkor nem bántják?
2012. júl. 12. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!