Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húsz hetes vagyok és most...

Húsz hetes vagyok és most kezdtem el barnázni MgB6 szedése mellett, elmúlik az ilyen vagy irány az ügyelet?

Figyelt kérdés
Olyan feszült az egész hasam, nem igazán görcs, olyan nyomásféle ül rajta.
2009. júl. 10. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez tuti volt,Úgy látom kiszavazták az elötted szólót és én lettem helyette!Ne aggódj nem veszem magamra!Nincs harag!!!!
2009. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

6:17-es vagyok.

Most tértem ide vissza.Azt hitted kedves (utolsó aki azt írta hogy nincs harag ő rá gondolok(bocsi nem néztem meg hogy hanyas vagy)hogy rád gondoltam?Arra gondoltam aki a kábszer dolgot írta.Semmi gond voltam már én is ilyen cipőben:-)

2009. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
HÁt akkor most látom hogy igazán csak magadból indultál ki!!!Vagy anyádból?Ha meg nem tudod a dolgokat baromságokat ne írj ide!Szerintem a kérdésből már rá lehet jönni hogy milyen barnáról van szó,nem hinném amit te írtál annak köze lenne a magneB6-hoz stb.Ehhez csak agy kellett volna,de neked nem sok van azt innen is meg lehet állapítani TE ÁLLAt!
2009. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!