Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húsz hetes vagyok és most...

Húsz hetes vagyok és most kezdtem el barnázni MgB6 szedése mellett, elmúlik az ilyen vagy irány az ügyelet?

Figyelt kérdés
Olyan feszült az egész hasam, nem igazán görcs, olyan nyomásféle ül rajta.
2009. júl. 10. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kórház!
2009. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan kórház!!!

És majd írd meg mi lett veletek,drukkolok,hogy semmi baj ne legyen.

2009. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
nah várjál csajszi! te mosr "arra" a barnára gondolsz?amit...tűvel adsz be?mert ha igen,akkor egböl kórház és akkor a gyereket se tartsd meg!!!!!!!az a gyerek már nem lesz egészséges és te se vagy anya ha kábszerezel terhesen.....
2009. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves utolsó hogy milyen baromságot írtál ide!!!!

Szerinted milyen barnáról beszél a kedves kérdező?

Magadból indultál ki?

Én csak ma reggel olvastam a kérdésed de remélem minden rendben van veletek?!Írd majd meg hogy mi volt.

Üdv:22 hetes km.

2009. júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én most olvasom a kérdésed, és remélem bementél a kórházba, és rendben van minden! majd írj, hogy mi történt!


nem értem azt hiszem a 3. válaszolót. milyen kábszerről beszélsz????

2009. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Igyál palástfűteát,az megszünteti a barnázást,de mindenképpen menj el az orvosodhoz!Ilyen esetben a Magnerotot kell szedni,mert az való terhességben.A MagneB6-ban nincs annyi magnézium,amennyi egy kismamának szükséges hasi görcs esetén!

Remélem jól vagytok és jó egészséget kivánok!

2009. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház, és feltétlenül írd meg mi lett veletek!
2009. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs baj,hogy nem válaszolsz!Lehet benntfogtak?!?Szorítunk neked,ne legyen semmi gond!
2009. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
jolvan már nem kell lefikázni senkit.miaz hogy magamból indultam ki te állat?az anyukám rehabilitációs intézetben dolgozik és ott így hívják ezt a fajta kábítószert.és nekem erről a szóról sajnos ez jut eszembe.nem tehetek róla!de megkérdeztem szal....nem lehet mindenki olyan jól informált hogy a barnázásról egyböl tudja hogy mi micsoda.pfff... az aki aztírta hogy magambol indultam ki,az meg szájbaverném szívem szerint.te mekkora egy paraszt vagy
2009. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Hű gyerekek! Azt hiszem az ilyen idióta bunkók miatt, mint az előttem szóló, sajna többet nem írok ezen az oldalon. Rengeteget segítettetek, remélem én is sok hasznos infót írtam, de eztán csak olvasni foglak benneteket! Nyertek a parasztok! És bocsi az offért!
2009. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!