Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Gyorsan eltelik a 9...

Kathrin01 kérdése:

Kismamák! Gyorsan eltelik a 9 hónap?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes vagyok, de nagyon várom, hogy betöltsem a 12. hetet. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 10. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első 4 hónap nagyon- nagyon lassan telt, feküdnöm kellett. Aztán mikor már kicsit mocoroghattam, hamar elrepült az idő. És mióta megszületett a kislányunk még gyorsabban repül. Fel se fogjuk, hogy már 7 hónap eltelt a születése óta.
2009. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
lassan lassan! alig varom mar a veget es meg 3 honap!
2009. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

1-4 hónap : hü terhes vagyok

5-7 mocorog a baba, most már biztos terhes vagyok

8 hó: tervezegetés, készülődés

9 hó: na mikor jön már.

gyorsan elmegy az idő, az utolsó hetek viszont nagyon nem akarnak majd elmenni

jó babavárást

2009. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel töltöd az idödet. Ha otthon ülsz végig egymagadban táppénzen, akkor biztos, hogy életed leguncsibb szakasza lesz, és rendkívül lassan fog menni. Ha csinálsz egy csomó izgalmas dolgot, akkor meg észre se veszed. Mi pl az elsö 4 hónapban tánctanfolyamra jártunk a férjemmel, mert ki kellett használni a lehetöséget, hogy még senki sem ordít otthon. Azonkívül a 8. hónap végéig teljes munkaidöben dolgoztam.
2009. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!