Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lapos ès izmos volt...

Ha lapos ès izmos volt a hasam, akkor is becsikosodhatok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy rá akkor csíkos leszel.Bízzál benne,hogy nem leszel,de azért készülj fel a legrosszabra.Így max kellemesen csalódhatsz.A hízás nagyon hirtelen jöhet akkor is ha nem eszel sokat.Nekem is az első 20 hétben csak 2 kiló,majd 4 hét alatt hirtelen 4 kiló.Aztán 8 hét alatt 2 kiló.Így 8 kilónál tartok 32 hetesen.Ez szerintem nem sok,de csak hasra.Még nincs rajtam csík,de számítok rá.Sokan az utolsó 1-2 hétben csíkozódnak be,de nagyon.A barátnőm is örült 38 hetesen,hogy semmi.A végére nagyon csúnya lett.Bízzunk szerintem,de készüljünk is fel a legrosszabra a bőrünkkel kapcsolatban.Amíg vége nincs,addig úgysem tudunk semmit.Van akinek már néhány kiló után szétreped a bőre.A combodra meg a csípődre viszont tényleg figyelj oda!Ha nem is hízol oda,akkor is onnan is tágul a bőröd.A pocid majd előrehúzza azt is.Gratula a picihez és csíkmentes babavárást kívánok.Sajnos csak a legvégén derül ki mi lesz.
2008. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szia,


Az én hasam is izmos volt majdhogynem kockás. És most? Olyan csíkos mint egy zebra, ráadásul még a bőröm olyan szinten megnyúlt, hogy az alhasam úgy néz ki mint az öregasszonyoké.:( Sajnos. Pedig kentem zsíros krémmel, mandulaolajossal, bőrfeszesítővel...ha tudnád mennyi mindennel kentem...

Asszem a 36-37 hét környéken kezdett repedni, hatalmas pocakot cipeltem. Tényleg az uccsó hónapban kezd nőni a has irdatlan tempóban, persze addig is nő, de a végén még simán rádupláz...legalábbis nálam így volt. Most 8 hónapos a kiscsajszim, nagyjából vissza is húzódott a hasam, de kb. köldök magasságtól csíkos, ráncos, szóval ronda..

Nézd meg anyukád hasát, ha az övé nem csíkos akkor valszeg a tiéd sem lesz az...ja, és sokat számít az is hogy hány éves vagy. 30 alatt sokkal gyorsabban és szebben regenerálódik a bőr. Én 30 évesen szültem, egyébként szép fiat bőröm van, és mégsem olyan rugalmas mint gondoltam.


Szorítok, hogy ne repedezz!!


Gratula a bébihez, vele foglalkozz, ne a csíkokkal!:))

2008. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!