Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lapos ès izmos volt...

Ha lapos ès izmos volt a hasam, akkor is becsikosodhatok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, mert az a hirtelen növekedéstől van, semmi köze, hogy ,ilyen voltál előtte. azt modják van rá valami krém amivel megelőzhető.
2008. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Be bizony! Én is olyan voltam előtte, de az első szülésem után mondtam , a zebra is csikos, mégis mindenkinek tetszik.

A hirtelen hizástól van, hogy megreped a bőr, annyit lehet tenni, hogy kenjed jó zsíros krémmel a hasad, a combod, feneked.

De vannak külön erre krémek, de hallottam már, hogy drága krémmel kenték magukat, aztán mégis csikosak lettek.

De lehet. hogy valamilyen szinten megelőzi a bőr berepedését.

20 hetes kismama

2008. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt. Napi 3x kentem...az utolsó hétben repedt szét. Iszonyú nagy hasam volt. Most lóg rajta a bőr és még elég nagy.

Egy 3 hónapos kislány anyukája

2008. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia,nagyon izmos hasam volt,szét voltam edzve,kenem az elsö perctöl kezdve testápoloval a hasamat,és egy darab csik nincs rajta,ha kened és nem engeded hogy száraz legyen,akkor nem lesz rajta semmi. 36 hetes kismama.
2008. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: Ne hitegesd ilyesmivel, mert aztán miattad csalódik!!!


Természetesen lehet, hogy nem leszel csíkos, de ez attól függ, hogy milyen géneket örököltél, hogy a bőröd hogy bírja, és hogy mennyire nő meg a hasad. Nekem nagy hasam lett, és csíkos is, pedig eleinte úgy tűnt, megúszom egy-két csíkkal, és a kilencedik hónapban olyan lettem, mint egy zebra. Ezt nem befolyásolja, hogy neked lapos és izmos volt-e a hasad. A repedést az okozza, hogy hirtelen megnő a hasad és a bőröd nem tudja követni ezt a növekedést, ezért reped.

2008. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és én is kentem magam , mégpedig elég drága krémmel, aztán semmi hatása nem volt.
2008. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez genetika.Jó ha keni az ember de ha erre van programozva akkor csak javítani tud vele a helyzeten...sajnos...
2008. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nagyon izmos hasu vagyok megint,és szerintem ha nem zabál az ember és nem jön fel annyi zsir akkor nem nö meg hirtelen a has,mert azért az a 9 honap folyamatosan nö és nem hirtelen,tehát ez is sokat számit és tény a genetika is,de azért az aproságokra sem árt FIGYELNI.
2008. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen folyamatosan, az én babám is olyan ugrásokban nőtt a hasamban, szinte egyik napról a másikra, hogy mindenki csak győzött csodálkozni. Hát meg is lett az eredménye, nem mintha bánnám, de ez nem csak azon múlik, hogy ki mennyit tesz meg érte. És van olyan, aki terhesen sem eszik többet semmivel, mégis úgy felugrálnak rá a kilók, mert ilyenkor az anyagcsere is megváltozik, igazából az egész szervezet másként működik, ezzel együtt a bőr is. Ez van, de hát ez benne van a pakliban, mindenki tisztában kell hogy legyen vele, hogy ezt is vállalta. Ha nem lesz csíkos, akkor örülhet, mert szerencsés alkat, ha meg csíkos lesz, át Istenem, majd kicsit halványodik idővel...
2008. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a hassal kell foglalkozni. Nekem az első terhességem előtt lapos hasam volt, 15 kg-ot szedtem fel, és a combom repedt szét, nem a hasam, pedig minden nap kentem 2-szer. Ráadásul az oldalamtól végig a combom külső részén, és hátul a térdhajlatomig.

És ez az utolsó hónapban történt.

Szóval kenni kell mindenhol, cicit, hasat, combot.

2008. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!