Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy újszülöttnek kb mekkora...

Mizuzizu92 kérdése:

Egy újszülöttnek kb mekkora sapkát vegyek neki majd? A védőnő adott egy listát de nem tudom hogy mekkorát, kellene vagy várjam meg míg megszületik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
100 fok van, minek sapka egyrészt, másrészt meg újszülöttnek való sapkát, van ilyen kis pamut sapka, direkt újszülötteknek, teszkóban, c und a-ban, de vehetsz kis nyári sapkát is az első sétátok alkalmával. Tűző nap úgysem érheti a babát, úgyhogy ha egyszer sapka nélkül viszed ki, nem lesz baja, és akkor tuti jó lesz a méret. Én az augusztusi babámra nem adtam nyáron sapkát, a májusira igen, kicsit nagy volt neki, de belenőtt hamar.
2012. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm őszi sapikát szerettem volna az én babám is augusztusi lesz majd :)

De akkor ráér köszönöm szépen :)

2012. júl. 5. 06:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vegyél egy újszülött, pamut, vékony sapkát,mert augusztusban is lehet lehűlés,amikor hazahozod a kórházból,vagy esténként a kórházban fürdetés után is jól jöhet.Kb.500 ft.minden bababoltban kapható.Szeptemberben még simán ráadhatod majd.Nem tudjuk előre milyen idő lesz.Elég egy pár esős nap is,pont akkor amikor szülsz és kellhet a vékony sapi.Egyébként én is augusztus közepén szülök.
2012. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is felesleges, mert megszületik, bent nem kell rá sapka.

Ha kiveszed sétálni, napra nem viheted, akkor megint csak nem kell a sapka.

Majd szeptemberben az őszi kollekcióból veszel neki egy kis vékony csini pamut őszi sapit, olyan szép kis maci, vagy cica sapik vannak, aminek van két füle a feje tetején! Ott rá is tudod próbálni!

2012. júl. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kis vékony sapi mindenképpen kell és nem azért, mert ne süsse a nap a fejét, hanem mert jön egy kis szellő és még az immunrendszere nem fejlett, gondolom nem szeretnéd, ha fülgyulladással kezdene szegény baba. Nagyon vékony, újszülött sapik vannak a Brendonban is pár száz Ft-ért, 2 db-ot szerintem vegyél!
2012. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan huzat volt folyton a kórházban, hogy jól jött a sapka. Vidd be, ártani nem árt.


Bababoltban újszülöttnek pamutsapka: fogják tudni.

2012. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt kb 100 féle sapi van!Újszülöttnek valót ajánlanak nagyon kedves a kiszolgálás és ami kell a picinek minden beszerezhető: [link]
2012. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden képen meg nézem köszönöm!

Veszek neki ha nem lesz jó maximum, oda adom a nővéremnek ö is augusztusba szül és veszek neki másikat

2012. júl. 5. 12:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát kitartást a baba születéséig ebbe a borzasztó melegbe , jó is hogy megveszem mert közepe fele jön az , én gólyám is . :D
2012. júl. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!