Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő mit fog csinálni, mi...

A védőnő mit fog csinálni, mi a dolga?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Most megyek hozzá először.
2012. jún. 18. 10:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kikérdez, beírja a kiskönyvedbe, meg a számítógépbe, megméri a vérnyomásod, pulzusod, súlyod, vigyél vizeletet, azt is megnézi, ezeket is beírja a kiskönybe. Ezeket elsőre mindenképp.

Nekem adott egy papírt, milyen vizsgálatok mikor lesznek.

2012. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Vizeletet ne vigyél.

Én már kétszer voltam nála, sosem nézett vizeletet, nem is esett szó erről.

Gondolom védőnője válogatja, de a vérvételek alkalmával úgyis néznek mindig reggeli első vizeletet.

2012. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl. minden alkalommal néz vizeletet, sőt ha elfelejtek vinni, kapok is a fejemre. :))) Vérvételek alkalmával pedig kétszer. Az első, és az utolsó alkalommal!!!
2012. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atroposz ***** válasza:
Vizeletet vigyél mert nézi hogy van e fehérje a vizeletben.Súly mérés, adatok,vérnyomás mérés stb
2012. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!