Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e 37. hetesen a jobb...

Lehet-e 37. hetesen a jobb oldalon ill. a hátunkon feküdve aludni?

Figyelt kérdés
Mert én úgy hallottam, h nem ajánlják, azt nem tudom miért, de én sokszor úgy ébredem fel hajnalonként, pedig a bal oldalamon alszom el.
2008. máj. 2. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!A hatadon ne aludj semmikeppen, mert ilyenkor mar a baba elnyomhatja fontos ereidet, meg szerveidet. A jobb oldalon elvileg alhatsz, de a bal oldal a tuti, mert ugy jobb a keringesed, a veseidnek is jobb.Az en babam peldaul csak bal oldalon enged aludni mar regen, elkezd rugdosodni, ha a jobbon alszom, nem jo neki.

Meg allitolag a bal oldalon alvas es a labaid koze parna elosegiti a baba helyes befordulasat is.

Bird meg ki kicsit, nemsoka kint lesz:)

2008. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyi, hogy azert azon ne panikolj, ha ugy ebredsz, hogy a hatadon fekszel, csak szepen fordulj balra:)
2008. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl,kb egy hete nem tudok szinte egyik oldalamon sem aludni.Én is olvastam ezt ,hogy ne feküdjünk a hátunkra,de bízom benne a szervezetünk úgy van kitalálva,hogy jelez ha nem jó.Nekem pl nem rugdos a baba,ha kényelmetlen egyszerüen csak fáj az az oldalam és akkor forgolódok,de rendszerint mindig a hátamon ébredek.Sztem úgy aludj ahogy kényelmes.Ha tudsz az oldaladon szerencsés vagy.Én is igyekszem:)30hetes kismami
2008. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. máj. 2. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én néha bal,néha jobb oldalamon tudok csak elaludni,mikor épp mi kényelmes,és akkor a másik oldalamon nem megy az alvás..De mostanában kb az utóbbi 1 hétben,sokszor arra ébredek,hogy háton fekszem.Nem fáj semmi,nem kényelmetlen,és a baba sem tiltakozik,de azért mindig oldalra fordulok,de nemsoká megint ugy ébredek,ohgy háton fekszem...33hetes kismama
2008. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!