Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes vagyok, annyira...

Kb 5 hetes vagyok, annyira szúr a jobb oldalon a petefészkem 3 napja, hogy aludni is alig tudtam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Dokihoz csak egy hét múlva megyek.
2009. szept. 22. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességnél volt ilyen, én is később tudtam csak orvoshoz menni, de nyugi, semmi baj nem volt. Most már (negydik terhesség) csak kicsi szúrásokat érzek, de csak az egyik oldalon. Azért mond el az orvosnak, hogy kizárhassa a méhen kívüli terhességet.
2009. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az első terhességem 18.hetében járok és az elején én is küzdöttem ezzel a kérdéssel! Valyon mi szúr normális-e stb.. A doki mindíg nospát ajánlott amit én soha nem vettem be :)Mostanra azt is tudom,hogy ezek a szurogatások döntő hányada azért van ,mert nő a méhem és nyúlnak a szallagok, magyarán alakul minden !

Kérdezd a dokid és akkor nyugodt lezsel !

Boldog babavárást !

2009. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Képzeljétek, a fájdalom egyik napról a másikra teljesen elmúlt! Ez ugye nem jelent rosszat? Ugye nincsen semmi gond?? Se nyomás érzés, se feszülés, se szurkálás, semmi....

Most emiatt aggódom..

2009. szept. 23. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd visszajön még!!! Lesznek napok, amikor jobban fogod érezni, lesz amikor kevésbé. Nekem a tüsszentés megy viccesen - már előre görnyedek és az orrom helyett a hasamhoz kapok :D - A magnézium nagyon jó, a terhesség alatt is fogják majd ajánlani neked. Én most azt szedem minden reggel, ha pedig jobban fájdogál akkor esetleg napközben is! Boldog babavárást!
2009. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!