Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Főhetek málnalevél teát egész...

Főhetek málnalevél teát egész levelekből is?

Figyelt kérdés
Rengeteg málnabokor van itthon ha esetleg szedek pár levelet és leforrázom majd ázni hagyom úgy is fogyaszthatom? Volt aki így csinálta?
2012. júl. 4. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
főzhetek**
2012. júl. 4. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Hááát, én nem kísérleteznék, amit boltban kapsz, szigorú termesztési, feldolgozási előírásoknak felel meg, ellenőrzött körülmények között. Én nem spórolnék azon 300 Ft-ot...Ki tudja, permeteztek-e arra más növényt, nincs-e benne szermaradvány, trágyázás, nem mindegy milyen módon van szárítva és melyik levelek vannak leszedve a hatóanyagtartalom miatt....Agrármérnök vagyok, de nem innám gyógyteaként, ha nem ellenőrzött.

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés köszi amúgy már vettem :)
2012. júl. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!