Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konkrétan hogy zajlik a...

Konkrétan hogy zajlik a magzatvíz vétel?

Figyelt kérdés
21. héten vesznek tőlem magzatvíz mintát. szerintetek nem késő ez? (I.Női Klinikán)Az komplikálja meg a dolgot hogy ikreim lesznek és 2x szúrnak majd meg. Valami érzéstelenítőt kapok a hasamba vagy egyszerűen csak beszúrnak? Ha valami baj lenne a mintavételnél (mármint vetélés )az rögtön kiderül? Félek kicsit (nagyon)!
2008. máj. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

nem késő ilyenkor szokták venni! lehet, hogy kapsz érzéstelenítőt, de szerintem csak a bőr felszínére, egyik barátnőmnek is most volt a kora miatt és azt mondta, hogy nagyon semmiylen volt, semmit nem érzett csak mint egy kis szúrást a hasán, ja és csak néhjány másodperc a dolog. Még vérezni sem vérzett neki, le sem ragasztották. A magnézium előtt és utána nagyon fontos, az egyed mindenképpen, hogy majd ne keményedj. A vetélés kockázata az irodalmi adatok szerint nagyon kicsi, persze van ilyen, de hála azért nem ezért szoktak lenni a sajnálatos és szomorú történések!!

Boldog babavárást!

Ne izgulj, minden rendben lesz, csak sokat pihenj majd utána!!!!

2008. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia, köszi ez megnyugtatott valamelyest. Annyit olvasok már felőle, de mégis más ha valaki személyesen élte át a dolgokat.
2008. máj. 2. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
szia..én személyesen átestem rajta..nem kell félni..lefekszel és ultrahanggal megnézik hogy fekszenek a babák és hogy tudják merre szurjanak hogy öket ne érintsék..a tü egy kicsit nagy de nem kell aggodni mert sokat nem érzel belöle..mint egy vérvétel:Dutána pihenni kell sokat..nem szabad megeröltetni magad..és nekem 2 hét volt mire meglett az eredmény..elég sokáig tart,..sok sikert.ne aggodj.
2008. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Pár hete én is pont ezt kérdeztem, meg hogy nagyon fájdalmas-e. Azt hiszem 6 válaszom érkezett, mindegyik megnyugtató volt. Azt írták, hogy nem fáj, ill. volt aki azt írta, kapott fájdalomcsillapítót, de az rosszabb volt, mint a beavatkozás. És azt is írták, hogy pár pillanatig tart. Viszont utána fontos a pihenés, kímélet. (Nálam végül nem kellett elvégezni, csak már előre rettegtem tőle.) Kitartást kívánok, és egészséges kisbabát! Aztán meg további boldog babavárást!

20 hetes kismama

2008. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!