Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, akiket eltiltottak...

Kismamak, akiket eltiltottak a elso trimeszterben a szextol es a sporttol, hogy alakult az eletuk a hatralevo ket harmadban?

Figyelt kérdés
Leginkabb a sport hianyzik... Mar ugy erzem h nem birom hanem lenduletbol lerohanok a lepcson es letekerek vagy 50 km.t egyhuzamban.......az egesz hatam ropog es faj.... Ne tudok ulni. No persze a masik tema is foglalkoztat olykor ... Ez van. Jobb lett nektem a masodik harmadtol? Elhagyhattatok a tiltast?
2012. júl. 3. 00:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél van így, van, aki minden probléma és panasz nélkül éli meg a terhességét, főleg ha olyan kismamát kérdezel, aki már túl van rajta, állítólag az idő megszépíti. Lehet, de marhára igaz az a mondás, hogy az első trimeszter másállapot, a 2.: várandósság és a 3. terhesség. Amiket leírtam korábban, azok velejárói a terhességnek, csak erről nem beszélnek, mert lehet, hogy még kevesebb baba születne. Én sem ilyen terhességről álmodtam, de próbálom a lehető lehető legjobb felé irányítani. De ne várd, hogy magától oldódjanak meg a problémáid. Talán a 2. trimesztered könnyebb lesz, de a vége igen csak terhes....Kitartás.

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!