Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben is lehet...

Első trimeszterben is lehet kérni UH képet? Mennyibe kerül nálatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet, sztk-s rendelőben 2000ft egy kép.Ja, amúgy Debrecen.
2012. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én kaptam sztk-s és magánrendelésen is képet, és nem kértek érte plusz pénzt. Csak szóltam, hogy szeretnék kérni, és már nyomtatták is. Nem tudom máshol hogy van, de kérdezz rá a dokinál, és bátran merj képet kérni.

Az első trimeszterben amúgy a babáról jobbak is lettek a képek, hiszen még kicsi volt és jól elfért a képen, úgyhogy ilyenkor szerintem érdemesebb kérni.

A második trimeszterben (25 hetesen) 4d-n voltam, persze az fizetős volt, de azon jó képek sikerültek.

2012. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem kérés nélkül ad mindig az orvosom, külön nem fizetek, de a gondozás 10e/alkalom.
2012. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Persze, nekem szó nélkül adja mindig a a doki, hogy el tudjak dicsekedni a családban :)

Magánrendelés, külön a fotóért soha nem kellett fizetnem.

2012. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen,azt elfelejtettem írni,hogy SZTK-s rendeléseken. Magánrendelésen amúgy is fizet az ember,akkor nyilván adják.
2012. júl. 2. 16:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Miskolcon az SZTK-ban ingyen adják.
2012. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én Pesti vagyok, eddig csak egyszer voltam UHn, akkor kérés nélkül kaptam képet és ingyen. sztk-ba járok és nem magánrendelésre
2012. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egerben Sztk-ban ingyen adják.
2012. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De jó!

Úgy tűnik a legtöbb helyen kérés nélkül is adják,ingyen.

Nálunk az SZTK-ban ki van írva,hogy fizetni kell,csak nem tud mennyit.

2012. júl. 2. 18:22
 10/19 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyit
2012. júl. 2. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!