Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a CTG-s papíron az...

Mit jelent a CTG-s papíron az FMP? Mellette a %? Mikor jelentheti, hogy közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. júl. 2. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az FMP a Fetal Movement Profile rövidítése, ami nyers fordításban magzati mozgás mintázat. Ez egy olyan teszt, amit a magzat általános mozgásai, légző mozgásai, reakciói és izomtónusa alapján készítenek. A magzat oxigén és tápanyag ellátottságának becslésére használják.
2012. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előzőleg is volt egy kérdés már régebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, bocs,látom az első már bemásolta.


Nem tudom mikor jelzi a szülést, de a ctg-nst vizsgálaton sok-sok összefüggést néznek, így simán nem lehet megmondani ebből a szülés idejét.

2012. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak mert ezt nézik ugye, nekem is voltak kiugrások, de, hogy mikor jelenti azt, hogy benn is tartanak...

Csütörtökre vagyok kiírva

2012. júl. 2. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ebből következtethetsz

2012. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2012. júl. 2. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, könnyű szülést Neked!
2012. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!