Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszulétet mivel...

Terhességi rosszulétet mivel lehet csilapitani?

Figyelt kérdés
sziasztok.tudna valaki valami tuti tipet ajálani terheségi hányingere roszulétekre?magne B6 és sima B6 nem igazán hat rá,probáltam pár jó pár modszert de sajna nem jött be.köszi válaszokat
2012. júl. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én félbevágok egy citromot, s azt nyalogatom. :)

Kiskoromban is bevált, s most is.

7+5 hetes kismama

2012. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is a citrom vált be!
2012. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt mondják a gyömbér, sőt valakinek a cola....vicces de ezt mondják :)))))
2012. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt már hogy a citromot is probáltam de az sem igazán hatásos,a colára meg rá se tudok nézni,még a dedalont monta a doki de végső esetben szerintetek szegyem a dedalont?valaki szedte terheségi hányingere?
2012. júl. 1. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Vegyél gyömbérgyökeret a boltban, hozzá kamilla virágzatot a patikában. Vágj le két szeletet a gyökérből (ne hámozd meg), és tegyél hozzá 1-2 evőkanálnyit a kamillából, Ezt forrázd le kb 2-3 bögrényi forrásban levő vízzel, majd az egészet hűtsd ki. A végén, mikor fogyasztod, tegyél bele pár csepp citromlevet. A gyömbér gyulladáscsökkentő hatású (jót tesz a nyelőcsövednek, amit felmart a sok ányás), és a kamilla nyugtató hatású, nyugtatja a gyomrot is. A citrom meg hát c-vitamin.

Egyél hideg ételeket, mert azoknak nem olyan erős az illatuk, mint a meleg ételeknek, és így kevésbé irritálnak. Felkelés előtt majszolj el két darab háztartási kekszet, így nem lesz üres a gyomrod (üresgyomorra hamarabb rájön a hányhatnék). Van akinek a csoki is bevált, ha érzed, hogy megfordul veled a szoba, akkor egy kocka fekete csokit szopogass el, tele van antioxidánssal, és nem is olyan "veszélyes" mint a tejcsoki, főleg mivel nem hízlal (annyira).

Sok sikert! Bírd ki, már nem kell sok és élvezheted a másállapotot!

Szép babavárást!

20 hkm


Ui.: Ha lehet, akkor kerüld el a gyógyszer szedést!!!!

2012. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!