Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fürödni meleg vizben,...

Lehet fürödni meleg vizben, ha már 17 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig csak zuhanyoztam, a terhesség legelejétől.
2008. máj. 1. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vok, de fürödni szoktam, igaz nem sokáig, és nem forró vízben.
2008. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de ne legyen forró.Sőőt,eljön majd az az igőőszak,amikor nagyon fáj a derekad a baba súlyától,akkor megváltásként fogsz érezni egy kád melegvizet:)
2008. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől fürdöm,persze nem olyan forró vízben mint eddig,és semmi bajunk sincs.15 hetes pocakos
2008. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne fürödni eleg vizben? Csak forróban nem. Én is fürdök az első pillanattól kezdve, sőt mikor még me tudtam, hogy terehes vagyok, igencsak forróban üldögéltem, de mióta tudom, visszábbvettem a forróvízből.

Nyugodtan fürödjél, ha jóleseik, ha nagy pocakod lesz, ugysem biztos, hogy bele birsz ülni, vagy inkább kiszálni a kádból.

20 hetes kismama.

2008. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak! Ha jól esik fürödj meleg vízben, de forróban! Lassan majd úgy sem tudsz a kádba ülni! :)
2008. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok és én sem akartam eleinte kádba ülni ,de aztán a 25 hét környékén már annyira fájt mindenem ,hogy fogtam magam és beültem a kádba......és naggggggyon jól esett azóta is időnként beülök ,perse arra vigyázok ne legyen forró a viz-és hogy a közeben legyen a párom mert egyre nehezebb kikecmeregni a kádból : )
2008. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már csak a fertőzés veszély miatt szokták mondani, hogy ne! De gondolom azért mindenki odafigyel a higéniára, és nem egy szálloda kádjában fogsz fürdeni! :)

Jó lubickolást! :)

2008. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38 fokot ne haladja meg a víz akkor nem lesz baj.Érdemes máűr most babavízhőmérőt szerválni azzal könnyen követheted ha nem érzed mi a túl meleg.
2008. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!