Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki letiltott a szexrol,...

A doki letiltott a szexrol, mert szex utam barnaztam 1 kicsit? hogy lehet ezt birni?

Figyelt kérdés
persz h vannak kiskapuk.... de az nem az igazi.... :(
2008. ápr. 30. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Engem is eltiltott a doki,mert előzményben van egy vetélésem,és a mostani terhességem 10.-dik hetében szintén bevéreztem(pedig nem sexeltünk),de hála istennek nem lett baj.Szerintem ki lehet bírni,igaz nagyon nehéz én már a 30.-dik hétben vagyok.A kiskapuról pedig annyit tudok,hogy azt sem lehet,mert az orgazmustól méhösszehúzódások vannak,ami szintén barnázáshoz-vérzéshez vezethet.:-( Boldog babavárást.
2008. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az előttem szóló írja.A kiskapuk is veszélyesek nagyon!!Vigyázz.

Én is le vagyok tiltva:(

2008. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Kilehet bírni.Utánna már megszokod.Èn nem voltam eltiltva,de a férjemnek nem lehetett megmagyarázni,hogy nem csinálunk vele semmi gondot a babának.Nem is az volt a gond,hanem zavarta öt,hogy van "ott" valaki.

úgy hogy a 5.-6.hónaptól one szex.Nehe´z volt,de az idö gyorsan elment.A babád a legfontosabb.

Boldog,gond mentes baba várást.

13hetes kislány anyuka´ja.

2008. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is el voltam tiltva, de majd lehet hogy később már majd engedi a doki, majd kérdezz rá. Nekem a 16ik héttől azt mondta, hogy hát... óvatosan. Ezért nem mertük. Most mertük egy-két hete. 33 hetes vagyok. "röpke" 30 hétig nem volt SEMMi. Tényleg nagyon nehéz, de a babáért megéri!

A lényeg, hogy a férjedet azért ne hanyagold el, és annak ellenére neki okozz örömet, mert hallottam már itt, hogy volt akinek a férje e miatt teljesen elhidegült. Bár az én véleményem az, ha vki emiatt elhidegül akkor az nem is szeret igazán. Az én férjem szerintem még jobban szeret mint előtte! :)

Sok sikert és kitartást!

2008. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is el vagyok tiltva a 33. héttől másodszori vérzésem után. Nekem is nagyon nehéz, nagyon hiányzik, amúgy is kivánósabb vagyok a terhesség alatt. Egyszer finoman bepróbálkoztunk, és megint vérzés lett utána, gondolhatod hogy megilyedtünk.

Tehát én is azt javaslom, hogy a babád és magad érdekében bírd ki! Sajna a kiskapuk valóban egyirányuak, te kényeztetheted az urad, de neked nem lehet orgazmusod, mert az váltja ki a bajt, nem maga a fizikális közösülés. Sajna néha áldozatokat kell hoznunk amúgy is nekünk nőknek, de terhesség alatt még többet sajna...

Szóval kitartás, türelem, hármotok érdekében!!

Próbáld elterelnia gondolataidat és nyomd el iylen jellegü vágyaidat, más megoldás nincs.

2008. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is fél attól,hogy baja lesz a szextől a babának.Illetve már zavarja,hogy nagy a pocim,és annyira egyértelm hogy ott a baba.Most 37.héten járok és a 21. óta nem szexeltünk.Ki lehet bírni,pedig én is pokolian kívánom.Most alig várom,hogy végre megszülessen,és végre ne féljen hozzám érni.Pedig látom rajta,hogy ő is kíván,csak zavarja ez az egész baba dolog:)Jobban félti mint én...Ez van.
2008. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

úgy hogy a kisbabátokra gondolsz!

csak úgy... kitartás!!!!!!!!!

2008. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszi a gyors valaszokat!

A paromat kenyeztetni fogom...ezzel nincs is baj,csak nalunk o az aki jobban birja a szex mentes eletet...:(

2008. máj. 2. 10:39
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is le vagyok tíltva egy sajnálatos vetélés miatt!!Nagyon nehéz,pedig én jobban bírom nélküle mint a Párom,de már nekem is nagyon hiányzik!!A "kiskapuktól" én is tartok!Pár alkalommal próbáltuk(félve),viszont néha orgazmus után megfájdult a pocim!Bár lehet,hogy csak azért,mert nem tudtam elengedni magam!Azért nagyon ritkán van "valami"!!De az utóbbi időben nem érzek utána fájdalmat!Szerintem a BABA MEGÉRI,hogy ne szexelj!Kitartást Neked!!
2008. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogod bírni, én is kibírom és még sokan kibírjuk. Vigasztaljon a gondolat, hogy ha majd lehet, akkor sokkal jobban fogod élvezni!meglátod.Tarts ki!

30 hetes kismama

2008. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!