Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma barnaztam lehet hogy megis...

Ma barnaztam lehet hogy megis semmi baja a babanak?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek,6 hetes terhes vagyok es ma barnaztám, eddig sose volt barnazasom! A dokit felhivtam mondta hogy vegyek progesteront huveletabletta! Betettem es most fekszek!!!!

Volt akinek elmullott es a baba jol van? Kerlek irjatok valamit mert belezavarodok holnapig meg megyek a dokihoz!!!


2011. okt. 6. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nagyon sokan barnáznak, sőt véreznek is terhesség alatt. Én 7+6 hetes vagyok. Barnáztam, véreztem és mégis megvan még a baba. Nagyon sok ilyen példát tudok még. Szóval nyugi és pihi!! :)
2011. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia. Én 7. héten kezdtem vérezni. Kaptam utrogestan kúpot meg rutascorbint és feküdnöm kell. Baba még megvan. :) Nyugi és sokat pihenj.
2011. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes koromtól 8 hetesig barnáztam, mindenki írta hogy ha nem fogok valamilyen gyógyszert kapni akkor elmegy a babám. A dokim nem volt hajlandó felírni semmit, mert őszerinte még ilyenkor nem szabad beavatkozni mert ha el akar a baba menni annak oka van. Azt mondta 12 hetes koromra elmúlik, így is lett :) 13 hetes vagyok:D
2011. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatasokat!!!nagyon felek hogy elmegy a babam! Az az erdekes hogy nem gorcsol a hasam egyaltalan!!! Nagyon remenykedek hogy nem lesz baja a picikemnek! Imadkozom mast ugyse tehetek!!!
2011. okt. 6. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is barnáztam olyan 8 hetesen. A kislányom most 18 hónapos! :)
2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magzatvédő vitamint szedj.


Nézd szombatonként a Dr. Czeizler adásait, ez az első rész amit ide linkeltem! Nagyon fontos dolgokat mond.


tv2.hu/9 honap/Video/9-honap-1-adas

2011. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8hetesen barnáztam, egy kicsit,hívtam a dokit és nekem is azt mondta, ne szedjek semmit ( frappánsan közölve ha el akar menni oka van) ugyan úgy mint az előttem szólónak, mondta pihenjek feküdjek! Így is volt a hétvégét végig feküdtem, majd rájöttem...A barnázás azért volt,mert a sűrű pisilési ingerem van még, és a barnázás napján sokáig tartogattam a pisit, addig amíg már be nem görcsöltem. Utána erre figyeltem ha pisilni kellett mentem. Nem lehet hogy te is tartogatod a pisilést? Vagy biciklizel ? Azóta nincs barnázás...A dokit is megjártam, aki azt mondta semmi gond,nagyon szép terhesség, Lassan 10 hetes kismama:)

2011. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tegnapi 17:40 es vagyok

Én meg Rubint Réka kismama tornáztam , nem tudom van e köze a dologhoz... De nagyon hiányzik azt hozzáteszem. Meg sem merem a dokitól kérdezni, hogy újra kezdhetem e mert az első babám ráadásul koraszülött is volt, de akkor nem barnáztam. Na szóval nem kockáztatok.

2011. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Miotamfelraktam a huvelytablettat semmi barnazas nincs a hasam egyaltalan nem is gorcsolt! A delutan aludtam es azt hiszem voltmegy enyhe orgazmusom... Lehet hogy attol volt , miota tudjuk h baba lesz nem szeretkeztunk, met a parom nagyon felt! Majd kiderul 2 - re megyek a dokihoz
2011. okt. 7. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia mizus mi volt a dokinál ugye minden rendben?

Én is barnáztam sőt véreztem 9 hetesen egy haematoma volt a bünös 12 hetes koromig barnáztam 3 héten kereztül mire kiürült.Azóta lassan 2 éves a kislányom.Mikor elmult semmi gond nem volt már.

2011. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!