Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten szült és...

Ki hányadik héten szült és honnan tudta hogy itt az idő? Nagy pocakkal voltatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
38. héten szültem, onnan tudtam, hogy itt az idő mikor reggel felkeltem és "elment" a nyákdugóm.:) Hogy nagy volt-e a pocim? Kinek mi a nagy? 3150grammal született a fiam.
2012. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40+4 naposan szültem, éjszaka keltem fel a fájásokra, hasmenésem volt, és abban a pillanatban megérzi az ember hogy indulni kell, ez egy ösztön..
2012. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiírt napon hajnalban elkezdett fájdogálni a hasam. Reggelre rendszeresek lettek a fájások, elmentem pisilni, elment a nyákdugó. Mondtam a férjemnek szerintem ne menjen dolgozni. Összepakoltam, lefürdöttem.

Délelőtt már 5-7 percenként jöttek a fájások, bementünk a kórházba, este 9- re meglett a lányunk.

Azelőtt sosem fájt a hasam, gondoltam ez már csak az lehet, és mikor megláttam a véres nyákdugót, akkor voltam benne biztos hogy ez a szülés, mert egy tenyérnyi nagy véres takony trutyi volt.


A hasam, az hatalmas volt:) a Dokim is megjegyezte hogy jó nagy pocakom van, sokan kérdezték nem-e ikrek.

2012. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első babát 39. héten, elfolyt a magzatvíz.

Másodikat betöltött 40. hét után 2 nappal besárgult a magzatvíz, indították aznap.

2012. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3.válaszoló!

és mekkora lett a lányod? :-)

2012. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

40+6. napon. Elég egyértelmű volt, mert kizúdult belőlem egy csomó magzatvíz. :)

Nekem hatalmas pocakom volt, a doki is megjegyezte, hogy biztos egyedül van e a baba. 3590gr és 47 cm volt.

2012. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont ma egy hete született a babám,a 40.héten,a kiírt napon.Hogy honnan tudtam?Már voltak enyhe jóslóim egy héttel előtte,aztán múlt héten szerdán este lefeküdtem és éjfél után elfolyt a magzatvizem.Bementünk a kórházba,rá 3 órára kezembe tartottam a kislányomat.A pocim iszonyat nagy volt.Nagyobb voltam,mint egy víziló.52 kilóról indultam,a terhesség végén 70 voltam.De sok volt a magzatvíz is.Mindenesetre többen megkérdezték hány baba van bennem.A lányom 3250 grammal és 54 centivel született.Hidd el,rá fogsz jönni,mikor kell indulni.
2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38+4 hetesen voltunk délelőtt a dokinál vizsgálaton. Ő mondta, hogy hétvégén szülünk (péntek volt), de ha mégsem, akkor szerdán jelentkezzek.

Még vásárolgattam, hazamentem, párom ment dolgozni, és akkor kezdődtek a fájások. 15 percesek, utána össze vissza 7-5-10-8 stb percesek. Zuhanyzás. Nem múlt el. Labdán ülve kicsit enyhült, de ugyanúgy jöttek. Nekem korábban nem voltak jóslóim. Szülésznőt felhív, ő mondta, hogy igyak meg egy pohár vörösbort, és ha nem múlik egy óra múlva, hívjam. Ő hívott 45 perc múlva, mondtam, még mindig jönnek a fájások. Így bementünk a kórházba, az autóban lettek pont 5 percesek. De még akkor is azt hittem, hogy hazaküldenek, mert nem lehet, hogy erről beszélnek olyan nagy fájdalommal a nők... még 2 óra hosszáig virgonckodtam, utána jött a java, majd majd megszületett a fiam. Ez 2,5 éve volt, remélem 1,5 hónap múlva ugyanilyen jól fogom viselni... :o)

Mások szerint nagy volt a pocakom, bár kinek mi a nagy. 3380-nal született a fiam.

2012. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.42.héten és inditották.Átlagnál kisebb volt a hasam,fiam 3.9kg-el és 52cm született.
2012. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!