Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten a legérdemesebb...

Hányadik héten a legérdemesebb 4D-re menni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten leszek 20 hetes. Mikor menjünk 4D-re?

Ti mikor voltatok?



2012. jún. 26. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
27-32. Hét között javasolják,ilyenkor már igazán babásak!
2012. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a 28.héten voltunk és nagyon jó élmény volt. Gyönyörű szépen látni a pofiját, nem olyan kis csúnyácska mint korábban.Érdekes lesz majd a képet összehasonlítani ha megszületik. Szerintem 24. hétnél hamarabb nem érdemes, nincs rajta husi, még kicsit "torz" is. Persze aki megteheti felőlem járhat minden hónapban is, mi 1x engedhettük meg magunknak és akkor inkább legyen rendes, szép babaképem, mint egy kis "izé valami", amiből nem is látod, hogy mi lenne! :)
2012. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 26.héten voltunk,nagyon babás volt már így is,de ha várunk még 2 hetet(amit nem bírtam ki)akkor még pufibb lett volna.24.hét előtt szerintem semmi értelme,csak pénzkidobás.Nehéz kivárni,de megéri nagyon.

29hkm

2012. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ÉN 24-15. héten gondoltam
2012. jún. 26. 15:19
 5/9 Fanina ***** válasza:

sziasztok!

Én 24 hetesen fogok tudni menni mert s párom akkor lesz itthon,később már csak hétvégente jön haza,de szerintem 24 hetesen is élvezhető lesz vagy is remélem!!

2012. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26 vagy 28! mi 26 hetesen voltunk! és csodálatos képek készültek! előbb azért nem jó, mert még nem az eredeti pofiját látod, később pedig már nem fér bele a képbe a baba!
2012. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fanina ***** válasza:
24hét és 5 napos leszek pontosan mikor én megyek szerintem méfg bele fér vagy nem?!
2012. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fanina ***** válasza:

Kedves kérdező!

Annyit olvasok hogy mikor érdemes menni,ahogy írtam én a 24 héten megyek,van aki azt írja hogy szép fotok vannak van aki nem,hát szerintem sok minden befolyásolja ezt,de én már elbizonytalanodtam!!:/

2012. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából mehet az ember akár 24 akár 28 hetesen,ha sz@r a gép amivel vizsgálnak,akkor élvezhetetlen az egész.Érdemes nagyon utánanézni,hol milyen képeket csinálnak a gépek,mert barátnőm hiába ment 27 hetesen,annyira homályos volt a kép,hogy nem látszott a baba arcából semmi.Igazából ha azt akarjátok,hogy baba formája legyen,én azt mondom 26 hétnél előbb ne menjetek.Érdemes kivárni.Sőt,ha megvárjátok a 28 hetet akkor már nagy valószínűséggel a szemét is nyitogatni fogja.Én azt mondom inkább bírjatok még ki pár hetet,minthogy csalódjatok,és nem azt kapjátok amire vártatok.Sok csalódott kismama van emiatt sajnos.

Uh-s asszisztens és 29 hkm :D

2012. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!