Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi lesz az első dolgoto...

Nektek mi lesz az első dolgotok amikor hazaértek a kórházból?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok hogy átnézitek hogy megvan e mindene meg ilyenek?
2012. jún. 27. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azt már átnéztem a kórházban is, rögtön szülés után, meg velem volt néhány vizsgálatot leszámítva végig

otthon először mindent dobtam mosni, fertőtleníteni, ami a kórházas cuccomban volt, majd zuhany

a második szülés után pedig kézmosás és a tesó megölelgetése után tettem a fenti dolgokat

2012. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:):):) Aranyos!!!!A párom kijelentette hogy amint hazaértünk,levetkőzteti és átnézi tetőtől talpig!!! Én ugy nevettem neki... :):):)
2012. jún. 27. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal az volt az első dolgom, mikor hazaértem, hogy utattörtem a szobánkba. A férjem "rendet" rakott:D:D be se lehetett menni:D

Majd balra el, egy kv és zuhany, és szundi a kicsivel.

A csajosnál, hazajöttünk, letettem a csomagom, kézmosás, egy kör infarktus, mert úgy nézett ki a lakás, és irány anyósék a fiamhoz. Aztán vissza védőnénizni.


A fiunkat a férjem alig merte megfogni, nemhogy átnézni:D A csajost már rutinosan a kezébenyomtam, és "faképnél" hagytam:D

2012. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:):):) A másodiknál már könnyebb volt! :)
2012. jún. 27. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

a lányommal már nem is emlékszem mi volt az első dolgom,annyira a varázsa alatt voltam.

most a kisfiammal majd ha megszületik és haza jövünk akkor az lesz az első hogy a lányomat össze-vissza puszilgatom és ölelgetem.mert már most megszakad a szívem ha belegondolok hogy napokig nem láthatom.

37+3 hetes

2012. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ágyat húztam, majd főztem.
2012. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő hazajövetelnél hajmosás/zuhany volt az első dolgom. Itthoni zuhanyt mindig tisztábbnak érzek, mint az idegen helyen történőt.
2012. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg fogom szeretgetni a nagyobbik kisfiam és, ha nincs szopiidő, akkor zuhany!
2012. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elsőnél nem emlékszem, másodiknál takarítás olt az első dolgom...
2012. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!