Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok olyan esetről, hogy...

Tudtok olyan esetről, hogy amniocentézis után a rossz eredményt csak visszahíváskor,4 hét múlva közölték?

Figyelt kérdés
Holnap megyek az eredményért, nem hívtak eddig, de nagyon izgulok, nehogy ott tudjak meg valami rosszat...
2012. jún. 27. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM!A barátnőmet is-sajnos-hajszálpontosan 2 hét múlva hívták,hogy beteg a baba...több esetet is olvastam,ott is 1-2 héten belül telefonáltak.Biztos,hogy minden rendben van,ne aggódj.És írj majd.26hkm
2012. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen előfordulna... Biztos minden rendben!
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt aminom,az 1-es sz női klinikán csinàlták "futószalagon".4hetet kellett várnom,nem nem mondtak semmi olnyat,hogy majd hívnak ,ha baj van.Csak mennyek vissza.Ez volt tavaly novemberbe.December 23-án kellett visszamennünk.Hála a jó istennek semmi baja!!!!Nekem Edwards kórra lett az eredmény nagyon rossz!!!!!
2012. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
remélem, minden rendben lesz, majd megírom...
2012. jún. 27. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vok.ok majd irj.
2012. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira örülök, mert minden rendben, és kislány!!
2012. jún. 28. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!!!
2012. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!