Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinetek tenyleg igaz hogy...

Szerinetek tenyleg igaz hogy meglatszik az ujszulöttön ha az anyukaja megegeti magat vagy, kinzomja a pattanasat terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Csak mert a ferjem is es az anyukam is azt mondjak hogy ne nyomkodjam magam mert megfoglatszodni a baban ha megszuletik!!Szerinetek igay ez?
2012. jún. 26. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez egy hülye babona, aki egy picit is konyít a biológiához, genetikához, az tudja, hogy ilyen nem létezik. Mondok még valamit: ha megütöd magad, mert nekimész az ajtónak, az sem fog meglátszani a babán.
2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak babona. Mint, hogy nem szabad elmondani senkinek 12. hétig, mert akkor elmegy. Vagy hogy ha hegyes a pocak, akkor fiú van benne, vagy ha édeset kíván a kismama, akkor lány lesz...és még sorolhatnám. Babona. Alapja nulla.
2012. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaj, el ne hidd az ilyen butaságokat! Csak babona az egész. Nem lesz a babának semmi baja.
2012. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak babona. 2x megegettem magam fozes kozben, 1x meg a szek hataba utottem veletlenul bele a pocakomat, semmi nem latszik a kislanyomon.
2012. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog látszani a babádon. Én nyomkodtam magam folyamatosan, és még forró lekvár is fröccsent a hasamra, még sincs semmi nyoma a lányomon.
2012. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat en is keptelennek tartottam,de hat agodttam!De szerintem mindenki igy van vele aki babat var mindednenn elgondolkozik,mindednt tudni akar mert a baba az elsö!!!Köszönöm mindednkinek a segitseget!!!17 ht kismama!:)
2012. jún. 26. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt még nem is hallottam :)

De gáz, kétszer voltam kozmetikusnál a terhességem alatt....Ha én ezt előre tudom...Bocs, de ez nagyon röhejes azért.

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso,csak arra voltam kivancsi hogy igaze vagy sem es nem arra hogy mi gaz meg mi nem!kössz
2012. jún. 26. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk igaz volt nem tudom hogyan akkor:)

Édesanyám vasalt és lábára ejtette a forró vasalót. Na nekem a lábfejemen mióta az eszemet tudom ott van egy elég erősen látszódó kis szív alakú folt:)

De pattanások meg kisebb sérülések nem hiszem hogy látszódnának.

2012. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
BUTASÁG
2012. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!