Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetes vagyok, és az...

9-10 hetes vagyok, és az állandó hányingertől, és a rosszullétektől nem nagyon tudom élvezni, hogy kisbabám lesz, pedig nagyon szeretném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

hát sajnos nem sokat tudsz ellene tenni,szedjed rendszeressen a magne B6-ot talán segit .

Majd a második trimeszterbe már fogod élvezni a terhességet én is igy voltam 15 hetes kismama

2008. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Én is így voltam vele, sőt, még mindig szenvedek néha! De mivel nekem már volt egy vetélésem, ezért örültem neki, hogy állandóan rosszul vagyok, mert az csak jót jelent!! Próbáld így felfogni, és hidd el könnyebb lesz!! Kitartás!!

2008. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel én is ugyanígy voltam! Én ráadásul napi 4-5-ször hánytam is, semmi nem maradt meg bennem. Az orvosom hideg kakaót ajánlott, ami bevált, mert a hideg megnyugtatja a gyomrot és csökkenti a hányingert. Most a csokifagyi a sláger. :-) Azt mondják, a 12. hét után alábbhagy a rosszullét, de én még néha most is hányok (15 hetesen), de sokkal ritkábban. Ha majd mész a 12. heti UH-ra és meglátod a kisbabád, az maga lesz a csoda. Én akkor fogtam fel igazán, hogy mekkora csoda terhesnek lenni. És ahogy előttem írták, a rosszullét, a hányinger fontos szerepet játszik a terhesség megtartásában!!! Erre gondolj!
2008. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat remélem, hogy már lassan

én is jobban leszek!

2008. ápr. 30. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedjél Motiliumot!
2008. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!