Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz, ha sokat hívom a védőnőt?

Gáz, ha sokat hívom a védőnőt?

Figyelt kérdés

Már kezdek bezizzeni,meg beparázni,hogy nem vagyok normális!Mindig valamin agyalok és már 1 hónap altt v 3x hívtam a védőnőmet!Mit gondolhato Rólam???Ez gáz?Mit tegyek h ne agyaljak?

21.hetes kismami


2008. ápr. 30. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért min izgulsz ennyire? Egyébként én is szoktam hívni, pl.: múltkor 3 napig nem mozgott, felhívtam és eljött hozzám egy kis készülékkel amin a szívét hallgattuk meg, szép ritmusosan vert úgyh megnyugodtam. Az a lényeg hogy nyugodt legyél, ennek érdekében ha kell hívd, de csak ha tényleg nem valami apró kis hülyeség. Bár ilyenkor minden nagy baj nekünk kismamáknak. Semmit nem tudsz tenni hogy ne agyalj, az a jó hogy ennyit törödsz vele. A védőnöm örül ha aggódó kismamái vannak, mert sok rossz tapasztalata van, hogy nem törödnek a babával. Ez csak egy jó szülőre vall!!! Sok sikert, boldog babavárást, könnyű szülést
2008. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm válaszod!:-))))Igyekszem lenyugodni!
2008. ápr. 30. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Védőnőtől többet ér ez az oldal, SZERINTEM :)

Én sokkal több és NORMÁLISABB infót kaptam itt. Mert nyílván nem hasra ütünk amikor válaszolunk egymásnak, csak azt mondjuk el amit vagy védőnő mondott nekünk, vagy egyik barátnőnknek, vagy pedig orvos ami még jobb!!

Szóval ha úgy érzed sokat hívod, akkor inkább gyere ide! ;)

Amúgy meg egyéb dolga sincs a védőnőnek, ne érezd rosszul magad! ;)

33 hetes kismama

2008. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ide nyúlok először, mert akárhányszor hívtam a védőnőmet, nem értem el... (igaz a mostani visszahív órák mulva)

Ha gond van, hívd, azért van, hogy segítsen.

De minden csetrő bajért nem kell, természetes, hogy aggódunk időnként ezért-azért, de nem kell.

Prbóálj lenyugodni, neked, a babának sem jó,h a ideges vgy. Gondolj csak arra, hgy minden rendbn, és semmi baj nem lesz!

2008. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kismamik a válaszokat!Lenyugszom,ígérem!:-)))
2008. máj. 1. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!