Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a hüvelyi UH?

Hogyan zajlik a hüvelyi UH?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok és 2 hét múlva azt mondta az orvosom, hogy hüvelyi UH lesz. A terhességem ideje alatt eddig mindig hasi UH volt, 1x vizsgált meg kézzel. Ezért nem tudom milyen a hüvelyi UH.

Köszi a válaszokat :)


2008. ápr. 30. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy vibri formájú valamire, ráhúznak egy óvszert, rákenik amit a hasadra is szoktak és azzal nyúl fel oda. Nem fáj, ne aggódj!! Nem mélyre teszik. Nekem már sok hüvelyi volt.

20. hetes kismama

2008. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vok, mindenesetre kellemesebb mint a kézi vizsgálat! :)
2008. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

HHogy kellemesebb mint a kézi vizsgálat??? Nos szerintem orvos függő. Nekem volt mikor egyik orvosnál szinte nem is éreztem, másikszor meg nagyon kellemetlen volt. Bár hozzá kell tennem mi el voltunk tiltva a szextől és sztem és össze is vok szűkülve!

Sok sikert! Kitartás, már hamarosan a kezedben lesz a kismanó!

33 hetes kismama

2008. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Viszont míg a hasi uh-nál teli hólyaggal kell menni, a hüvelyinél menj el pisilni előtte.

2008. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!