Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Volt 2 hete...

Mitől lehet ez? Volt 2 hete egy gombás fertőzésem, aminek nem is volt tünete, csak a doki vette észre. Kaptam kúpot, el is múlt.

Figyelt kérdés
Erre ma megint viszketek, meg furi szagú is. (bocsi a kifejezésért) Nem járok máshová wc-re, fogalmam sincs, honnan jött vissza.18 hetes vagyok.
2009. júl. 7. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
balcsiba,vagy valahol medencébe nem fürödtél mert ott is könnyen előfúrdúlhat hogy össze szedsz valamit.Amúgy terhesen nekem is elég sok folyt,nekem is voltak ilyen problémáim,de nekem is csak az elején.A dokimtól én is kaptam kuppot, sőt a páromat is megvizsgálta h neki nincs-e valami ilyen gombás fertőzése,de nem volt... de nem múlt el és egész terhesség alatt volt.
2009. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!