Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésem volt,...

Hüvelyi fertőzésem volt, kaptam rá kúpot és Pimafucort kenőcsöt, utóbbival a párom is kente magát, bár neki nem volt semmi tünete. Azonban nem múlt el a fertőzésem. Most ezek után mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász felírt egy másik kúpot, azt is 10 napig használtam, valamint intimzuhanyt is alkalmaztam. A párom pedig ez idő alatt szintén kente magát a kenőccsel. Miután elhasználtam a kúpot, együtt voltam a párommal. Még aznap piros pöttyök jelentek meg a péniszén, de nem viszket neki, nem ég. Most jelentek volna meg nála a tünetek? Akkor megint előlről kell kezdenünk a kezelést? Én is elkaptam megint? Miért nem volt akkor eddig nála semmi, miért a szex után jelentkezett?
2009. febr. 26. 19:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva, egy kicsit drámai lett a kérdés megfogalmazása. :) Ezt ne vegyétek figyelembe!
2009. febr. 26. 20:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan fertőzésed van amit nem lehet kúppal és kenőccsel megoldani, csakis gyógyszeresen, antibiotikusan. A nőgyógyászod nagyot hibázott, sürgősen menj el egy másik nőgyógyászhoz mielőtt szövődménye lenne a fertőzésednek. Azt nem tudom hogy ez milyen fertőzés lehet, mert sokfajta van, de hogy nem a jelenlegi orvosod fogja megmondani a megoldást, az is biztos, nyílvánvalóan nem ért hozzá. Párodnak is elkéne menni orvoshoz, mert szépen elkapta ő is tőled. Ez nem játék! Holnap menjetek orvoshoz mindketten!
2009. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!