Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó pótlódik vagy sem?

A nyákdugó pótlódik vagy sem?

Figyelt kérdés
Előző héten kórházban voltam, mert elkezdett nyílni a méhszáj 31 hetesen, úgy derült ki, hogy valami nyúlós véres-barnás zselészerű folyást láttam a bugyimban, erről kiderült, hogy a nyákdugó volt. Én halálra rémültem tőle. Gyógyszer, infúzió... A dokim úgy engedett el, hogy pihenjek sokat, minden rendben lesz. Mikor rákérdeztem a nyákdugóra, azt mondta, hogy majd pótlódik. Ezzel le is zárta a témát. Ma viszont egy kérdésnél azt olvastam, hogy ez hülyeség! Az interneten eddig nem találtam erről semmit. Most mit gondoljak? A doki miért mondta ezt, ha nem is így van? Csak meg akart nyugtatni?

2012. jún. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok a másik kérdésből a 25 hetes kismama. Én is úgy tudtam, hogy újratermelődik és a kérdés óta én is a netet bújom, hogy mégis mi a fene van most...

Ha megtudok valamit, írok privit. Az orvosom persze most van szabadságon, felhívni se tudom.

2012. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Visszatermelődött nekem is.

Egy része eltávozott 34 hetesen, majd szülés előtt egy héttel megint távozott több részletben, a 39-ik hétig hordtam azt a babát, nem volt semmi gond.

Nekem is pihennem kellett. (Túlzásba nem vittem, már volt egy gyerekem akkor)

2012. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nem pótlódik. Hetekig, több részletben is távozhat, de az nem azt jelenti, hogy pótlódik. Ha távozik, az azt jelenti, hogy nyílik a méhszáj és az esetleges fertőzések feljuthatnak.

39 hetes kismama

2012. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Végre elértem a szülésznőt. Megnyugtatott. Azt mondta, hogy pótlódik.

Már ezerszer megfogadtam, hogy ne olvasgassak az interneten, mert csak ijesztgetem magam, de mindig elkalandozok és nézelődök...

2012. jún. 25. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyákdugó újratermelődik. Nekem 35 hetesen ment el egészben, aztán a 37-38. héten darabokban.
2012. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dede, újratermelődik. A szülésznőm és az orvosom is ezt mondta, mikor elment a 34. héten.
2012. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!