Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyákdugó volt? Ha igen,...

Ez a nyákdugó volt? Ha igen, mennyire gáz, hogy a 34. héten elment?

Figyelt kérdés
csütörtökön töltöm a 35. hetet, tegnap egész este fájdogált a hasam alja, meg a derekam, ilyen menstruáció szerű fájdalom, és ma reggel mikor mentem wcre, egy kb 3cm hosszú 1 centi széles tojásfehérje szerű cucc volt a wcpapíron,de nem volt véres, és azóta sem jött semmi. Ez a nyákdugó lehetett?
2012. jún. 5. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínüleg az lehetett.

nekem szülés napján ment el mind2x

én kikérném a doki véleményét is...

2012. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek dokihoz, Angliában élünk, idekint ma ünnepnap van, maximum a kórházba tudnék menni, de azt meg fölöslegesnek látom, holnap reggel megkérdezem az orvost. Ilyenkor már nem is lehet szeretkezni, vagy ezt is az orvos dönti majd el?
2012. jún. 5. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem reggel ment el,és aznap éjjel szültem.
2012. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínű az volt,de csak egy kis darab! A nyákdugó nagyon nagy, nekem két tenyérnyi méretű is kijött egyszer egyben, aztán meg kisebb darabokban. Ja és véres volt, ami azt jelentette, hogy nyílik a méhszáj.

Ja és az első darab (amely nagy volt és véres) távozás után egy héttel szültem.


Persze azért nézesd meg magad, de amíg nem véres, vagy nem nagyon sok jön addig nincs nagy baj, még simán túl is hordhatod:)

2012. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy hónappal a nyákdugó távozása után volt sürgősségi császárom 38+4-en, tehát még akkor sem indult volna. azért kérdezz rá.
2012. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most megint elkezdett fájni ilyen menstruáció szerűen a hasam, a derekam egyenlőre még nem. Szerintetek így is kihúzom a végéig?
2012. jún. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!