Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most a nyákdugó volt?

Ez most a nyákdugó volt?

Figyelt kérdés

Egész nap vannak fájásaim,most egy kicsit jobban vagyok,

de előbb voltam pisilni és kb.egy 10centis hosszú nyúlos zselés valami távozott belőlem,aminek a színe sárga volt kis fehér darabokkal!

A méhszájam c2111-es.

Ilyenem még sosem volt.

Első baba,38hkm.


2012. máj. 13. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az is lehetett, sőt biztos vagyok benne. Hívd a dokit, vagy a védőnőt, ők biztos tudnak segíteni.
2012. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor már nincs sok hátra a szülésig szerinted?

40perces fájásaim vannak egésznap.

2012. máj. 13. 18:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is nyákdugó!

2012. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Nyákdugó távozása után én 2 hétre szültem meg!
2012. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igen. De nincs ezzel semmi gond. Lehet hogy holnap szülsz és lehet hogy 3 hét múlva.

Nyákdugó miatt nem kell az orvost hívogatni, teljesen természetes, ha a szüléshez közeledve távozik, de az sem baj, ha nem.


Lehet, hogy bővebb folyásod lesz ezután, esetleg rózsaszínes árnyalattal (pici vérfoszlányokkal), az is teljesen ok. Amíg nincs a szülés közvetlen beindulására utaló jel (rendszeres fájások, vagy magzatvíz folyás vagy szivárgás), addig nem kell izgulni.


Ez annyit jelent csak, hogy elindult a folyamat, de mint írtam, hetek is telhetnek még el így, ez egyénileg változó.


Ha meg holnap szülsz, akkor sincs semmi, hisz 38-on ez teljesen rendben van.


2 gyerekes 95+5 hkm

2012. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát max 2-3 nap szerintem, de biztosat nem tudok mondani.
2012. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nállam szerdán lesz két hete hogy levált a nyákdugó! És még mindig itthon vagyok. Azóta is csak jóslók vannak...:) 40+3 hkm

2012. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

40 perces fájások. Hááát...


Két hete 3 órán át 5 perces fájásaim voltak, amik leálltak. Pár éjszakája 10 percesek 2,5 órán át, szintén leálltak.


Akkor kell gyanakodni, ha már rövid időközönként vannak, és rendszeresek, és egy fájás hossza legalább 40mp, de inkább 60.


Persze nem mondom, bármi lehet ebből, ha besűrűsödik, akkor jöhet a szülés, de ez nagy eséllyel le is állhat.


(40 percest sose figyeltem meg :o)

2012. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már 11:45től vannak ezek a fájások,azért figyelgetem..volt 2x mikor 25perces volt,az az elején volt!

Derekam is fáj..

Nagyon nem tudom hogy ez most mi lehet!

Olyan rosz hogy első baba,és nem tudom mire számítsak.

2012. máj. 13. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:

40 perc?!Akkor még nem kell a szüléstől féljél.Ha 10 percenként vannak jóslók,onnantól kezdve bármi lehet.

Van akinek 3 hétig jóslói vannak.

2012. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!