Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most a nyákdugó volt?

Ez most a nyákdugó volt?

Figyelt kérdés

Egész nap vannak fájásaim,most egy kicsit jobban vagyok,

de előbb voltam pisilni és kb.egy 10centis hosszú nyúlos zselés valami távozott belőlem,aminek a színe sárga volt kis fehér darabokkal!

A méhszájam c2111-es.

Ilyenem még sosem volt.

Első baba,38hkm.


2012. máj. 13. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezeket rendszertelen fájásoknak hívják.


Nem tudni, mire lehet számítani, sokadszor szülő nő sem tudja pontosan, csak amikor már ténylegesen beindul, hogy mikor indul.


Kitartás, ez egy ilyen időszak. Bízz a tested jelzéseiben, fel fogod ismerni, ha indulni kell...


Szép szülést!

a 39+5-ös

2012. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
igen az a nyákdugó volt.nyugi ha itt az idő tudni fogod.de attól hogy távozott a nyákdugó még túl is hordhatod a babát.mondjuk nekem amikor elment a nyákdugó rá pár órára megcsászároztak.én akkor 39+4 voltam.de tényleg ne aggódj tudod ha itt a idő.nekem is első baba volt,de nekem elfolyt a magzatvíz.könnyű szülést kívánok neked
2012. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
No hogy vagy? 1ben?
2012. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen,még egyben,de fájások még mindig vannak,éjszaka is keltem fel rá!

Gondolom jóslók lehetnek..

Vagy nem tudom.

Nyákdugó ma is jött ki,ebben már volt egy kis vér is,ez kicsit kisebb volt mint a tegnapi!

Kiváncsi vagyok mi lesz ebből :)

2012. máj. 14. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!