Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, h 12 hetes...

Normális az, h 12 hetes terhesen semmit nem nőtt a hasam, ugyan olyan mint terhesség előtt? Mikor fog látszòdni? Normális a derékfájdalom? Aggòdom!

Figyelt kérdés
Hàtrahajlò méhem van, legutòbb a védőnő 48kg-ot mért nekem, 165magas vagyok, fàjdogàl a derekam, érzékeny a méhem körül, van mkor csak menèsnél nyilalgat vagy ha hirtelen mozdulok. ràadásul édesanyám a napokba mondta, h ő sem és a nagymamàm sem tudta kihordani a fiù babàkat, örökletes dolog lenne?..
2012. jún. 25. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél nő a hasa a 10-12. héttől.Nekem pl úgy a 18.héttől vált láthatóvá hogy baba van a dologban.Addig nem!Szerintem csak húzódnak a méhednél a szalagok és azokat érzed.Nekem is fáj néha a hasam!
2012. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

23 hetesen lett pocim, addig szinte semmi.

Enyhe nyilallások, mensis fájdalom, derékfájdalom pedig lehet teljesen normális. Ha nem vérzel, nem görcsölsz, akkor nagy baj nem lehet.

Anyukádat sajnálom, hogy nem tudta kihordani valamelyik gyermekét, de most nem lett volna szükséged szerintem erre az infóra.

Ha fájdalmad van, irány a doki. De ha csak kellemetlen érzés, akkor valószínű teljesen rendben vagy, és csak a terhesség természetes velejárói ezek az érzések (akár lányod, akár fiad lesz).

2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Két kisfiù ment el neki, borzalmas mòdon! :( félek, h velem is ùgy lesz. nincsen vérzésem sem fàjdalmas görcseim
2012. jún. 25. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és ne is gondolj ilyenekre!!!!Tereld el a figyelmed ezekről a gondolatokról!OK????
2012. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondogatom magamnak, h egészséges babàm lesz, és nem lesz semmi baj.
2012. jún. 25. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Nekem 16 hetesen, mikor AFPre mentem semmi de semmi pocakom nem volt. 18 hetesen meg mikor mentünk ultrahangra már akkora volt a hasam, mint aki egy egész dinnyét nyelt le. Emiatt tényleg ne aggódj és gondolj rossz dolgokra!Egészséges szép babát fogsz szülni! Csak pozitívan! :D
2012. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 12 hetesen csak felfuvodás látszott,pocim az 18-20 hetesen lett. ne aggodj semmin,mert semmi értelme,csak a babának ártasz vele "lelkileg". Csak pozitivan és minden rendben lesz.
2012. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz, majd nő a hasad szépen!!


Beszéld meg a picivel, hogy szépen fejlődjön, egészséges legyen!

2012. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hétig nem látszott semmi, kis fájdalmak teljesen normális nyugi. Jó hír, hogy a nők terhesség és szülés szempontból nem any anyjukra hanem a nagyira hasonlítanak. Ugrik egy generációt, ezt a nőgyógyászom mondta. Lehet véletlen is hogy náluk pont így jött ki, neked nincs okod emiatt aggódni, minden terhesség más.
2012. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!