Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon veszelyes a felfazas?

Nagyon veszelyes a felfazas?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok es a tegnap ota nagyon gyakran van vizelesi ingerem. Nem csip amikor vizelek, ellemben a hugyholyagom faj, olyan erzesem van mint amikor nagyon kell pisilni es mar szur.A dokim azt mondta, hogy szedjek monural-t, de en nem szeretnek antibiotikumot szedni. Mit csinaljak, vegyem be? Nem art a gyogyszer a babamnak? Es egyalltalan a felfazas art a babanak?Vagy van valamilyen mas gyogymod erre? Szerintetek mit csinaljak?
2008. ápr. 29. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ha a dokid javasolta a gyógyszert, akkor biztos beszedheted. Ha nem kezeled ki magad és valamilyen szövődmény alakul ki, az veszélyesebb. Kipróbálhatod a kamillás ülőfürdőt is. Sok esetben az is segít.

Üdv, 29 hetes kismami

2008. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,vedd csak be a gyógyszert! Terhesen én is felfáztam, de úgy, hogy iszonyat görcseim voltak, én még Nospa injekciót is kaptam, nem lett semmi baj (egészséges hat hónapos kisfiam van). Vedd be a gyógyszert, a doki tudja, hogy mennyit lehet bevenni és mit. Ha akarsz valamit még tenni, akkor vegyél zsurlófüves ülőfürdőt naponta lehetőleg kétszer, az nagyon jót tesz. De azért kérdezd meg a gyógynövényboltban, hogy terhesen használhatod-e, én akkor használtam, amikor még nem voltam terhes (én nagyon felfázós vagyok), mert nem vagyok benne biztos. Fürödni fürödj nyugodtan, én mindig fürödtem, nem ártott. A víz legyen olyan meleg, ahogy megszoktad, annál ne melegebb, de amihez hozzászokott a szervezeted, az nem fog ártani.
2008. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen,megnyugtato es gyors valaszaitokat!
2008. ápr. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!