Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lent, alul hogyan, mivel,...

Lent, alul hogyan, mivel, mennyire szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés
Vagy ráérek? Majd a kórházban elvégzik, amennyire kell? Nem fognak úgy nézni rám, mint egy ősemberre?
2009. júl. 7. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyanta, ahol még megy, epilátor, és ha nagyon muszáj borotva, de azt inkább kerülöm. ja, és kisollóval rendbe hozom a hosszát. szerintem elég jól sikerül, így remélem, hogy a kórházban nem nyúlnak majd hozzá, én nem szeretném, hogy ott borotváljanak és össze-vissza vágjanak.
2009. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a kórházban mindent láttak már! ;)

Amikor már a hasamtól nem láttam semmit, akkor segítségül hívtam a férjemet, én sosem szerettem, ha akár egy ki szőr is van ott. Szinte pont jókor borotváltuk, mert másnap meg is született a fiam!

De én úgy tudom, hogy akkor vágják le, ha hosszú. de van már gyakorlatuk, tuti nem vagdosnak össze! Ha kicsit borostás, akkor hagyják, de általában kórházfüggő!

2009. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon elintéztem magamnak borotvával. Alul teljesen és csak fent maradt egy kicsi. De mivel császároztak még attól is megfosztottak. Kicsit fura volt hogy a szülésznő borotválja a sejhajomat.. De végül nem érdekelt.
2009. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég,ha a hosszából levágsz.
2009. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!