Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn/ritkán szőrtelení...

Milyen sűrűn/ritkán szőrtelenítetek és mit? (mivel? )

Figyelt kérdés
hophop értelmes válaszokat lájkolom:)
2011. ápr. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hetente epilálok, a lábamat (combomat is), hónaljamat, meg néha-néha a felkaromat is (hogy ott ritkuljon a szőr).


15/L

2011. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb hetente,epilátorral kar láb hónalj,lent borotva

L/20

2011. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Húú ez nem is könnyű kérdés ugyanis azért bevallom télen nem olyan sürün mint nyáron,amugy nyáron szerintem gyorsabban is nő.Szerintem lábat kell olyan 3 naponta borotválni,mert akkor már látszanak a boirosták.Sajnso nem birom az epilátort meg a gyantát sem mivel elég erős szörzetem van,ha nagyon akarnám kibirnám,de elég kellemetlen,hála a borotva nem szokta megerősiteni jobban így maradok annál.Ez a legnagyobb hátránya h sűrűn kell borotválkozni,amúgy a lábat szoktam,kezet holnajat.A kézen meglepően sokára nő ki és még meg sem erösiti szóval összességében nincs gond vele és elég gyors is.
2011. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor már látom,hogy nő a szőröm.Kb.minden 3.nap,mert ugye nem egy időben nő az összes szőrszál ki,így mindig van,amit le kell epilálni,meg én alapból szőrösebb fajta vagyok.

Lábam(végig),hasam egy csíkba,hónalj,alkar epilátorral,bikinivonalam gyantázom,az intim részeket meg borotválom,de általában csak nyáron csupaszra,télen csak rövidre vágom,hogy mégse zavarjon:)

Szemöldököm csipesszel szedem,mindig van,amikor előbújuk 1-1 szál,azt kiszedem,meg a bajuszkámnál is 1-1 szál kinő,azt kiszedem,kb.10 másodper az egész:)

2011. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!