Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan cég aki megrende...

Létezik olyan cég aki megrendelésre is gyárt babakocsit?

Figyelt kérdés
Hármasikreim lesznek, és olyan babakocsit szeretnénk, ami úgy néz ki, hogy 2 van egymás mellett 1 pedig velük szemben, mert a 3 egymás utáni kocsit nem találom túl praktikusnak, de ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, az nagyon jó lenne.

2012. jún. 24. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk csak testvérkocsink van, ott is az a séma hogy egymás mögött ülnek/fekszenek, szerintem nincs ilyen cég, de jobb is ha egymás mögött vannak. Vannak akik nagyon sokat tologatják kint a babájukat, szerintem 3as ikrekkel te nem közéjük fogsz tartozni. :). Barátnőmnek ikrei vannak és azt bezséltük h mindketten szobanövénynek neveljük a gyerekeinket :D. Nagyon nagy vészhelyzetnek vagy muszájnak kell lennie ahhoz, hogy egy anyuka egyedül útra keljen 3 babával, felöltöztetni őket, magad, elindulni, addigra az egyik vagy éhes vagy bekakilt. Szerintem csak akkor fogod használni amikor nem egyedül mész valahova, hanem pl párod, szülők stb. és akkor meg nem baj hogy nagy a babakocsi, mert így is úgy is szükséged lesz segítségre. Én csak kb 2 hetente 1x használtam a sima babakocsit is 1 gyerekkel, ha a közeli boltba mentem, de inkább 2 hetente nagybevsárlások családostul. Ha van erkélyetek vagy udvarotok és nagyon levegőztetni akarod a piciket akkor ott mindegy mekkora meg milyen a babakocsi, de ha kinyitod az ablakot vagy jól kiszellőztetsz az is elég. Szóval a lényeg hogy hidd el ritkán fogod használni a babakocsit ha cska nem vagy nagyon extrém mami :) de jobb is, ha nem szokják emg hogy állandóan tologatva vannak emg utazás emrt akkor igényelni fogják, már pedig 3 pici nagyon jól megvan a 4 fal között is amíg 1 évesek nem lesznek.
2012. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van, nem hiszem hogy időm lesz kimozdulni, remélem nem leszek emiatt depis, mert a 4éves kislányommal születése óta minden nap 2-3 órát töltünk a városban, utcán, játszótéren stb, és köszönöm a választ.
2012. júl. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!