Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig annyira felek attol,...

Mindig annyira felek attol, hogy elvesztem a babam?

Figyelt kérdés

Olyan sok rosszat olvasok és foleg itt,de nem tudok mit csinalni az oldal fuggojeve valtam!15 h. kismama vagyok.Mindig beparazok attol ha valaki azt irja elvesztette a babajat foleg ha a 12.het utan tortenik ez valakivel annyira felek nehogy igy jarjak.

Tudom hogy nem lenne szabad erre gondolnom de nem tudok mit csinalni,foleg most hogy a mehlepenyem nagyon kozel van a mehszajhoz es meg csak 15 hetes vagyok.

A dokim azt mondta nem panikoljak,hat koszi mondom!

Sokat kell pihennem de igy hogy allandoan azt teszem igy is nagyon faj a hasam alja jo nem gorcsosen de felek,mert van aki riogat.

Nagyon regota vagyunk erre a babara,sajnos elotte volt mar 2 vetelesem es talan ezert felek annyira.

Mindig az van bennem hogy pihenek de mi van ha felkelek 1 kicsit es akkor tortenik valami amit nem fogok eszrevenni.Mit tegyek,hogy ne legyek ilyen?


2009. júl. 7. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!sajnos én is ilyen vagyok.11 hetes vagyok. 8 héten bekerültem a kórházba volt egy kis vérzésem vérömleny volt a babához közel. hálistenek felszívódott. Különben elvetélhetem volna.Nekem is közel van a méhszáj a méhlepényhez. Sokat szúr a hasamba bele. Ma megyek a dokihoz. Én most a genetikai ultrahangtól félek hogy nem lesz jó az eredmény.
2009. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sokat tehetsz. Minig ott fog motoszkálni az agyadban! Már csak azért is mert már kétszer így jártál sajna. Legalábbis nekem is állandóan ezen járna az agyam.

Próbálj meg pozitív dolgokra gondolni, és ne nézz olyan filmeket riportokat, amikben meghal valaki. Ez még nálam is problémát okoz, rögtön el kezdek bőgni, pedig nálunk soha nem volt probléma. A romantikus, szomorú filmeket például egyáltalán nem tudom nézni. A fokusz és társai műsorokat sem nézem, mert mindig van benne valami beteg gyerekről riport, úgyhogy már eleve nem is kapcsolok oda amikor ezek mennek. Lehet, hogy kegyetlenség velük szemben, de nem pánikoltatom be magam direkt!

Pihenj sokat, ha erős a babád, akkor biztosan renben lesz minden.

Sok boldogságot!!!!

2009. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Teljesen megértelek téged, én is két vetélésen vagyok túl, amiknek nem tudták az okát, ezért nem is tudom hogy mire kellene(kellett volna) figyelni.Most igaz már 32 hetes vagyok, és eddig minden jó, szépen fejlődik a baba, de azért mindig aggódok valamin.Hisz aki már egyszer úgymond megégette magát, az már fél a tűztől, mi meg már ugye kétszer éltük át ezt a borzalmat.Aki még nem vetélt el, az is szokott aggódni a babáért, ez olyan ami belűlről jön, nehéz bármit is tenni ellene.Én is szeretnék felszabadultabb kismama lenni, de nem megy, ez már így marad, legalábbis nálam, ezért is szeretném már karomba fogni a kisfiamat.

Olyat meg szerintem nem igen tudsz tenni,amivel kárt okozhatnál, csak óvatosan a fizikai munkával, hajolgatással, sok pihenés(nekem is kell, mivel nyitva vagyok a 20. héttől), gondolom nem hódolsz káros szenvedélynek, én sem.

Nekem azzal telnek a napjaim hogy számolom a heteket, nézegetem a neten hogy milyen lehet a babám, és ezt az oldalt is sűrűn látogatom, bár néha én is megijedek a sok rossz dologtól.

De kitartás, mi is babázni fogunk, mert megszenvedtük rendesen.

Szép terhességet, minden jót, és minden rendben lesz!!!

2009. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!