Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha a 20 hétben ma...

Normális ha a 20 hétben ma barnáztam egy kicsit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Hívd fel a dokidat és kérdezz rá, nehogy baj legyen! Velem nem történt ilyesmi, ezért nem tudom, de szerintem inkább kérdezz rá, mint elbagatellizáld, aztán esetleg gond legyen. Minden jót!
2008. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl normális dolog...Hívd fel a dokidat.
2008. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is előfordult a 20. héten, felhívtam a védőnőmet, azt mondta, hogy elő szokott fordulni, hogy kicsit megnyílik a méhszáj, de ha nem fordul elő többet, vagy nem erősödik, hanem ahogy jött, elmúlt, akkor ráér a leközelebbi alkalommal szólni az orvosnak, hogy volt ilyen. Azt mondta, hogy szedjem a Béres Magnézium + B6-ot (nekem ez vált be) és pihenjek feltett lábbal. És eszembe se jusson cipekedni, terhelni magam.

Remélem segítettem.

Nyugodt babavárást!

2008. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!