Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 7. hetben vagyok az orvos...

A 7. hetben vagyok az orvos 1het agynyugalomra irt ki es magneziumot irt fel, mert barnaztam kicsit! Normalis az, hogy nem vagyok mar egyatalan faradt, se puffadt es a melleim is alig fajnak? Valahogy nem erzem mar magam trehesnek!

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg elhalt volna akkor egy erösebb vérzéssel távoznia kellett volna. viszont a hormonoknak idö kell ha elmegy a baba akkor is míg vissza vesznek. szóval a bab már rég elment amikor me´g midnig van terhes érzésed. szerintem ez normális. de gondolom vissza kell menned a dokihoz és majd meglátjátok mi lesz.
2009. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak riogatni, de nekem is az tűnt fel először, hogy "jól" éreztem magam, nem émelyegtem, nem fájt már a mellem. Utána barnáztam kicsit, majd ultrahangon derült ki a baj. Igaz nekem 9 hetes babám halt el így. Már erős tüneteid voltak?
2009. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, hogy ha az embrió elhal, a szervezeted egy ideig még azt hiszi, hogy ott van valami. Így a tünetek nem múlnak el olyan hirtelen. Persze lehet kivétel. Én is barnázgattam, sőt vérezgettem is ennyi idősen. Bent töltöttem 4 napot a kórházban, majd amikor hazamentem, egy ideig sokat pihentem. Plusz a doki letiltott mindet a szexről. Nekem azt mondta, hogy nem a babától látja a vérezgetést. Lehet valami seb vagy gyulladás miatt. Szerintem ne parázz. És ne beszélj be magadnak semmit! Amíg a doki azt mondja, hogy nincs baj, addig feleslegesen streszeled magad! Minden jó!

19 hetes kismami

2009. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A melleim mindig erösen fajtak,es fel voltam puffadva is,de rosszul eddig csak ketszer voltam!Ma mintha minden elmult volna!:(Az orvos a jövö hetre adott idöpontot!
2009. jan. 9. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szigorúan tartsd be a pihenést, azt hiszem mást nem nagyon tehetsz. És csak pozitívan gondolkodj! Tudom,hogy nehéz, de azt mondják, az idegeskedés is árthat nektek! Remélem minden rendben lesz veletek! Szorítok!
2009. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!