Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, hétfőn voltam...

9 hetes vagyok, hétfőn voltam dokinál, minden rendben volt, ma viszont egyszer barnáztam, kb. másfél órája. Azóta szerencsére semmi. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt a 8. 12.15. héten is ilyen panaszom,mindig mentem orvoshoz,de szerencsére minden rendben volt.

Hogyha nem görcsölsz és nem erősödik a vérzés, akkor minden rendben van.(elvileg)

Nekem azt mondta a dokim,hogy ez egy figyelmeztető jel arra,hogy egy kicsit vegyek vissza a tempóból és pihenjek.

Hogyha nem múlik el mindenképpen szólj az oevosodnak,max. csinál ultrahangot megint és te is nyugodt leszel.

A lényeg,hogy pihenj többet!

2008. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Nincs azóta se vér,se barnázás és a hasam sem fáj.Ha újból jelentkezik,akkor csináltatok uh-t.
2008. ápr. 23. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem barnázni a 10. héten, aztán lett egy haematomám, egy vérömleny, amivel azóta fekszem itthon, szerintem a barnázás nem a jó jelek közé sorolandó, én bánom, hogy akkor nem mentem orvoshoz!
2008. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te folyamatosan barnáztál vagy csak egy alkalommal?Uh-on derült ki a vérömleny? Köszi
2008. ápr. 24. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!