Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni a mészáj kinyílás...

Lehet érezni a mészáj kinyílását vagy a méhnyak rövidülését?

Figyelt kérdés
milyen fájdalmakkor kell rohanni a kórházba?
2009. júl. 7. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 16 hetesen megrövidült a méhnyak, semmit nem éreztem belőle. Szülés beindulásakor, konkrétan a méhszáj tágulását nem éreztem, csupán a fájásokat és fájdalmakat.
2009. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem nagyon sokat keményedett a hasam elmentem a dokihoz és bizony kinyílt a méhszáj:( Aztán 2 hétre a méhnyak is megrövidült annak semmi"tünete" nem volt

Boldog babavárást

34 hete km

2009. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héttől rövid a méhnyakam, és nyitva a külső méhszáj, de nem éreztem.Miután mondta a doki hogy mi a helyzet persze nagyon megiedtem, és volt utána pár nap amikor éreztem szúrkálást ott a méhszáj körül, gondoltam is hogy ajjaj, tovább nyílok biztos.De nem szerncsére, nem azt jelentette, azóta is ezzel az értékkel vagyok, most vagyok 32 hetes.
2009. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!