Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhnyak rövidülését, méhszáj...

A méhnyak rövidülését, méhszáj kinyílását kíséri valamilyen tünet?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok és itt sokszor olvasom,hogy ilyenkor már vannak akik elkezdtek kinyílni egy picit.Nekem nőgyógyi még nem nézte,ezért kérdezem az esetleges tüneteket.
2009. júl. 22. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugytudom semmilyen tünete nincs csak a doki tudja megállapitani manuális vizsgálatkor. Csodálkozom hogy 24 hetesen még nem nézték. Amikor a lányommal voltam terhes dec.-re voltam kiírva és októberben azt mondta a dokim hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok,csak óvatosan mindennel. Na én nem éreztem az égvilágon ebből semmit,és 2 nappal szültem csak előbb. Most 34 hetes vagyok és annyira lent van a pici meg olyanokat nyilal sokszor hogy mindig azt hiszem naa tuti nyitva a méhszáj,de mikor megyek dokihoz és vizsgál mindig mondja hogy zárt és kemény. Mond a dokidnak hogy szeretnéd ha megvizsgálna hogy megnyugodhass.
2009. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.Külföldön élek és itt nem igazán szokás nőgyógyászati vizsgálat,csak ha valamilyen panaszom van.
2009. júl. 22. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem sem vizsgált csak amikor /kb.29 hetesen/ arra panaszkodtam,hogy sokat keményedik a hasam,na és akkor kinyíltam CI:3100,aztán 32 hetesen is megvizsgált akkorra CI:2100 lett tehát a méhnyak is megrövidült abból semmit sem éreztem.Szerintem ha bármi panaszod van/de ne legyen:) /szólj és akkor tuti,hogy megvizsgál!

Boldog babavárást

35+3 km

2009. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem a 20 héttől 2100, a 32. héttől pedig már csak 1.5111 az értékem, és semmit sem érzeztem belőle, csak szépen kinyílt, pedig még vigyáztam is, nem csináltam megerőltetőt.

2009. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!