Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beengednek állapotosan az...

Beengednek állapotosan az auschwitzi táborba?

Figyelt kérdés
Két hét mulva oda készülünk, de azt mondták, hogy állapotosan nem engednek be. Nem értem nagyon a kettő közt az összefüggést, hogy miért nem. Járt már ott valaki babásan?
2009. júl. 7. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én voltam már ott, igaz, nem terhesen. szerintem nagyon megrázó. attól félnek, hogy talán rossz hatással lenne aterhességre, pl. elmegy a baba, előbb megindul a szülés. stb.

hány hetes vagy?

2009. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok. Megnéztem a képeket a neten, bevallom szörnyűbb dolgokra számitottam, persze ezek "csak" képek. Lehet a valóságban biztos megrázóbb. Nem tudom mit csináljak. Évek óta szerettem volna eljutni oda, most indul a baráti társaságunk, szivesen mennék is, meg nem is. Amúgy is érzékenyebb vagyok, mint szoktam, de a párommal ketten ilyen hosszú útra nem hiszem, hogy később elindulnánk. Főleg, hogy már a kicsi is melglesz.
2009. júl. 7. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én tanárként voltam ott a diákjaimmal. több diák rosszul lett, sírógörcsöt kapott. ne feledd, ott lenni személyesen egészen más, mint képeket nézni róla! ráadásul nekünk volt idegenvezetőnk is (magyarul), és a szörnyű látványhoz mindig szörnyű dolgokat fűzött hozzá.
2009. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Én is voltam ott és mit is mondhatnék....Mi annyira megrázó?Nem vagyok érzéketlen,de ha egy fodrászüzlet levágott hajmennyiségét összegyűjtenénk akkor is rosszul kéne lennünk?Nem áll szándékomban megbántani senkit vallási vagy bármilyen hovatartozásával kapcsolatban.Amúgy én is pocakosan voltam és nem lettem rosszul.Ha úgy érzed hogy szeretnél a társaságotokkal tartani,tedd meg nyugodtan,arról sem hallottam hogy ne engednének be.(nekem már látszódott a pocakom)
2009. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam, engem sem rázott meg.
2009. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!